elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Dünyanın En Büyük Sivil Havacılık Fuarlarından IFTE, İstanbul'da Ziyaretçilerini Bekliyor!

Havacılığa merakınız mı var? Uçmak, gökyüzünde yer almak ve havacılık sizin için büyük bir tutku mu? Pilot olmak mı istiyorsunuz? Öyleyse IFTE’13 sizin için aradığınız doğru adres. Türkiye'de düzenlenecek en büyük havacılık fuarlarından biri olacak olan IFTE, havacılık sektörünün devlerini bir araya getiriyor. 27 Eylül – 28 Eylül’de İstanbul Wow Center’da düzenlenecek olan konferansta, 20 farklı ülkeden 80 farklı firma yer alacak.A- A+
13.09.2013 tarihli yazı 10672 kez okunmuştur.

Son yıllarda havacılık sektöründeki hızlı büyüme süreci ile birlikte, firmalar kalifiye personel ihtiyaçlarını karşılamak adına büyük bir arayış içerisine girdiler. Bu bağlamda ülkemizde de son yıllarda birçok etkinlik düzenlenmeye başlandı. Fuarlar bu etkinliklerin şimdilik en yaygın olanlarından.

 

► İlginizi Çekebilir: Güneş Enerjili Uçak |''Puma AE Small UAS''
 

Hedef kitlesini “10.000 pilot adayı” olarak belirleyen IFTE, bunun yanında 20 farklı ülkeden 80 katılımcı ile; FTO ve TRTO şirketleri, yedek parça tedarikçileri, bakım - onarım şirketleri, piston motorlu uçak üreticileri, simülatör üretim şirketleri, havacılık akademisi kurumları, uçuş ekipman sağlayıcıları, havacılık basın yayın kuruluşları, broker şirketleri ve havacılık sektöründeki bir çok şirketin bir arada bulunacağı, SHGM ve havacılık dernekleri tarafından desteklenen eşsiz bir organizasyon olma fırsatını katılımcılara sunuyor.
 

 

 

Havacılık ile ilgilenenlerin mutlaka ziyaret etmesi gereken fuar, 27-28 Eylülde İstanbul Fuar merkezi Wow Center’da yapılacak. Girişi ücretsiz olan organizasyon için internet üzerinden başvuru yapmanız ve online davetiyenizi almanız yeterli:
 

Online Davetiye İçin Tıklayınız. 

İbrahim Kuşçu İbrahim Kuşçu Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder YazdırGÜNÜN FİRMASI