elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Spy Hawk |
İleri Teknoloji İle Donatılmış Yeni Gökyüzü Ajanınız!

Spy Hawk adlı yeni nesil FPV model uçaklarla etrafınızda olan biten olayları keyifle izlemeniz mümkün. Son teknoloji ile donatılmış bu mini uçaklar sizi keyifli anlara götürecek.A- A+
22.10.2013 tarihli yazı 12406 kez okunmuştur.
Hubsan Company tarafından üretilen Spy hawk, gelişmiş teknolojik özelliklere sahip modernize edilmiş bir gökyüzü kaşifidir. FPV (Pilot gözü ile görüş) kablosuz video sistemine sahip olan hawk, güçlü motoru ve ileri teknolojik özellikleriyle gökyüzüne ilgi duyan birçok kişinin ilgi odağı olacak gibi görünüyor. 

 
► İlginizi çekebilir: Bir Gökyüzü Ajanı |FlightRadar24
 

Teknik Özellikleri:
 

• C1404 Brushless Motor
• Uzunluk: 620mm
• Kanat Açıklığı: 843mm
• Uçuş Ağırlığı: 180g
• Güç: 2S LiPo (7.4v 459mAh)
• 4-Kanal Control.
• 2.4G Kumanda - Genişlik: 500 metre
• 5.8GHz Video Transfer kabiliyeti
• 3.5” LCD Monitör
• Yüksek Çözünürlükte fotoğraf ve video çekebilen kamera

 


1-      Yüksek Çözünürlük Kalitesine Sahip Ön Kamera

Gökyüzünde dikkatinizi çeken bir olayın yada nesnenin fotoğrafını çekip, dilediğiniz takdirde onu video kaydı alına alabilirsiniz. Bu sayede yaptığınız seyahat baştan sona kayıt altına alınabilir, daha sonra ister bir akademik çalışma için, ister hobi olarak tekrar tekrar izlenebilir.


  

2- Son Teknolojiyle Donatılmış Multifonksiyonel Uzaktan Kumanda

Ekran ve uçak kontrolü için dizayn edilen iki farklı frekanstaki antenler maksimum veri transferi için ideal özelliklere fazlasıyla sahip. Kumanda üzerinde 6 farklı yön ve eksen üzerinde ince ayar yapılabiliyor.  Aynı zamanda “Otopilot” özelliğine sahip bu cihaz, kontrol kaybı yaşanılması durumda uçağınızı herhangi bir müdahaleye gerek duymadan doğruca size geri getiriyor. TX digital kumanda istasyonu, kumanda sisteminizi “uzman” yada “başlangıç” seviyesinde programlama özelliğine sahip. Bu sayede %0’dan %100’e kadar hassaslığı ve zorluk derecesini kendi zevkleriniz doğrultusunda ayarlayabiliyorsunuz. 


  

3- Output Alabileceğiniz 3.5” Yüksek Çözünürlülükte LCD Ekran

Kontrol frekansından bağımsız olarak sadece veri aktarımı için konumlandırılmış 2.4 Ghz harici radio frenkans anteni ile hızlı ve yüksek kalitede video almanız ve bunu 3.5”lik kumanda ekranında izlemeniz mümkün.


 


 4- Sağlam Malzeme Ve Güçlü Motorlar:

Epo “Crashproof” adlı malzemeden üretilen bu gelişmiş cihaz, çarpışma esnasında kırılmayan ve darbe impulsunu absorbe eden dayanıklı bir malzeme altyapısına sahip. C1404 motor seçeneğiyle birlikte, tamamen güçlü ve hızlı bir motor seçeneği altında ürün elinize geliyor.


  
5- 3D Otopilot Ve Kontrol Aksesuarları

Kumandanın lcd ekranından bağımsız olarak gerçek uçuş hissi veren bu özel gözlük seti sayesinde, kendinizi bulutların içinde hissetmeniz mümkün.

 


 

Aksesuarlar ve sahip olduğu teknolojilerle Spy Hawk, yeni nesil R/C model uçak tutkunları için bambaşka pencereler açıcak gibi görünüyor.

 

Kaynak:

► Spyhawk
 
İbrahim Kuşçu İbrahim Kuşçu Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder YazdırANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.