elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
Sıkça Sorulan Sorular
Üniversite Kulüpleri

Kulüp nasıl eklenir?
Kulüp tarafından belirlenen yetkili kişi kendi üyelik profilinden bize gerekli talebi iletir. Talep uygun görüldüğü takdirde, yetkili kişiye kulüp bilgilerini ekleyebileceği gerektiği zaman düzenleyebileceği bir alan panel edilir. Bu panelde yetkili kişi kulübün etkinlik girişlerini gerçekleştirebilir.

Aktivite nasıl eklenir?
Aktiviteler üniversite yetkilimize aktivite sahibi kişi veya kurum tarafından ulaştırılır. Üniversite yetkilimiz bu aktiviteyi uygun gördüğü takdirde sizden gerekli dokumantasyonu ister ve aktivitenizin girişi yapılır.

Özel ve ücretli Aktiviteler yayınlamak istiyorum ne yapmalıyım?
Bu tip aktivitelerde aktivite sahibi üniversite yetkilimize veya satış ekibimize ulaşabilir. Her iki ekibin onayından geçen aktivite karşılıkla yazılı mutabakat sağlanarak düzenlenir ve yayına alınır.

Elektrikport'un etkinliğime veya aktiviteme sponsor olmasını istiyorum ne yapmalıyım?
Eğer etkinliğinizde etkili bir medya gücü olan elektrikport.com 'un da sponsor olarak yer almasını istiyorsanız sponsor olmamızı istediğiniz aktivite veya etkinliğin kısa bir tanıtım yazısını üniversite yetkilimize ulaştırmanız gerekmektedir. Eğer uygun görülürse yetkilimizle yapacağınız görüşme sonucunda sponsorluk sağlanmış olur.

Elektrikportla birlikte aktivite düzenleme olanağımız var mıdır?
Elbette. Elektrikport.com olarak sizinle birlikte etkinlik veya aktivite düzenleyebilir. Bunun için etkiliğinizin veya aktivitenizin detaylı bir anlatımının bulunduğu bir belgeyi üniversite yetkilimize ulaştırabilirsiniz.

Üniversitelilere özel basın bülteninde yer almak istiyorum? Ne yapmalıyım?
Etkinliğinizin daha fazla alanda duyulmasını sağlamak için özel basın bültenimizde yerinizi alabilirsiniz. Bülten hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Üniversite temsilcisi olmak için neler gereklidir?
Üniversite temsilciği için yayınlamış olduğumuz bannerdan gerekli bilgileri doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz değerlendirildikten sonra size gerekli açıklamalar yapılacaktır.

Genç yazar sistemi nedir? Nasıl çalışır?
Genç yazar sistemi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Kulüp bilgileri veya aktivitelerin girişleri hatalı olduğu takdirde nereye başvurmam gerekli?
Eğer girişi yapılan aktivite veya etkinlikte bir yanlışlık veya eksiklik olduğunu düşünüyorsanız üniversite yetkilimizle iletişime geçebilirsiniz.