elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

Bireysel Üyelik Sözleşmesi

* Elektrikport'a kayıt yaptıran her üye, istenen bilgileri doğru girmekle yükümlüdür.
* Her bireysel üye; sektör takibi, yeni ürün takibi ve fuar ve seminer haber/duyurularını inceleyebilme haklarına sahiptir. Takip edilen ürün, sektör, fuar ve seminerler bilgileri güncellenmemiş, değişmiş olabilir. Sorumluluk Elektrikport.com'a ait olmayıp, bilgiyi gönderen kişi veya kurumundur.
* Her bireysel üye forumdan dosya indirebilir. Bu dosyalardan Elektrikport.com sorumlu olmadığından dosyaların geçerlilik süreleri ve dosya içerikleri dosyayı yükleyen ilgili kişilere aittir.
* Her kayıt yaptıran bireysel üyeler Elektrikport.com'un başlatmış olduğu yarışma/lara katılabilme imkanı bulunur.Yarışma kural ve katılım şartları Elektrikport.com'daki ilgili sayfada yer almaktadır.
* Her bireysel üyenin etkinliklere belirtilen şartlarda katılma hakkı bulunur. Etkinlik bilgileri, katılım şartları hakları Elektrikport.com tarafından korunur.Bu bilgiler Elektrikport.com'da ilgili sayfada yer almaktadır.

Standard Firma Üyelik Sözleşmesi
* Elektrikport.com'a kayıt yaptıran her Standard Firma üyesi, istenen bilgileri doğru ve eksiksiz girmekle yükümlüdür.
* Elektrikport.com'a kayıt yaptıran her Standard Firma üyesi, kendi firma bilgilerin yayınlayabilir. Eklediği bilgilerin getireceği yükümlülüklere kendisi sorumludur. Ahlak kurallarına aykırı veya kurum / şahısları rencide edecek şekilde düzenlenen bilgiler tarafımızdan silinir ve firma ile olan sözleşme feshedilebilir. Firma herhangi bir hak talebinde bulunamaz.
* Ahlak kurallarına aykırı veya kurum / şahısları rencide edecek şekilde düzenlenen ürünler, kataloglar (gerekliyse firma üyelikleri) tarafımızdan silinir ve bu ürünü,kataloğu yayınlayan firmalar herhangi bir hak talebinde bulunamaz.

Gold Firma Üyelik Sözleşmesi
* Elektrikport.com'a kayıt yaptıran her Gold Firma üyesi, istenen bilgileri doğru ve eksiksiz girmekle yükümlüdür.
* Elektrikport.com'a kayıt yaptıran her üye, kendi firma bilgilerin yayınlayabilir. Eklediği bilgilerin getireceği yükümlülüklere kendisi tabidir. Ahlak kurallarına aykırı veya kurum / şahısları rencide edecek şekilde düzenlenen bilgiler tarafımızdan silinir ve firma ile olan sözleşme feshedilebilir. Firma herhangi bir hak talebinde bulunamaz.
* Her Gold Firma üyesi, sisteme kendilerine ayrılan alan kadar ürün ekleme yapabilir, eklediği ürünlerin getireceği yükümlülükler kendisine aittir.
* Her Gold Firma üyesi kendilerine ayrılan sayı kadar pdf formatında katalog ekleme yapabilir. Eklediği katalogların getireceği yükümlülükler kendisine aittir.
* Ahlak kurallarına aykırı veya kurum / şahısları rencide edecek şekilde düzenlenen ürünler, kataloglar(gerekliyse firma üyelikleri) tarafımızdan silinir ve bu ürünü, kataloğu yayınlayan firmalar herhangi bir hak talebinde bulunamaz.
* Her Gold Firma üyesi Vitrin bölümünde dönüşümlü yer alabilir. Ancak öncelik sponsor firmalara aittir.
* Ürün ve/veya ürünlerinizi yayınlatmak için Gold Firma üyesi olduktan sonra üyelik panelinden giriş yapabilirsiniz.
Kayıt olan her Gold Firma, yayınlanan her ürünün sorumluluğunu ve yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.


Ödemeler
Gold Üyelik statüsüne geçişi sırasında Elektrikport.com, üyeden bir takım kredi kartı ve fatura bilgileri talep edebilir. Gold Üye olunması durumunda firma; üyelik formlarının eksiksiz doldurulması ile yükümlüdür ve verilen bilgilerin hatalı ve noksan olmasından dolayı sorumluluğun kendisine ait olduğunu peşinen kabul eder.

Elektrikport.com'a Gold Üye olurken oluşabilecek aksaklıklardan, bankalarla yaşanabilinecek problemlerden Elektrikport.com sorumlu değildir.

Gold Üyeler, üyelikten ayrıldıkları takdirde Gold üyelikleriyle ilgili tüm haklarını kaybederler ve Elektrikport.com'dan geri ödeme talebinde bulunamazlar.

Gold üyelerin üyelikleri, Elektrikport.com kurallarını ihlal ettikleri takdirde, tıpkı Standart üyeler gibi askıya alınabilir, ya da iptal edilebilir. Askıya alınma durumunda gerekli düzenlemeleri yaptığı takdirde üyeler üyelik haklarına kavuşurlar, fakat askıya alınma süreleriyle ilgili bir geri ödeme talebinde bulunamazlar. Üyeliği iptal edilen kullanıcı ise Gold üyelikle ilgili tüm haklarını kaybeder.

Elektrikport.com'un Gold üyelerinin üyeliklerinin kesintiye uğramaması açısından, kredi kartı ile yapılan ödemelerde söz konusu üyelik periyodunun sonunda Gold üyelik otomatik olarak yenilenir. Otomatik ödemeler, herhangi bir periyodun sonlanma tarihinden en az 3 (üç) iş günü öncesinde olmak koşuluyla, üye tarafından Profilim - Ayarlarım başlığı altından herhangi bir neden belirtmeksizin sonlandırılabilir.

Satın alınan her Gold üyelik için Plus Grup tarafından bir fatura kesilir. 1 yıllık Gold üyelik alınması durumunda fatura ücretsiz olarak adrese posta yoluyla gönderilir. 1 yıldan daha kısa süreli Gold üyelik kayıtlarında kesilen faturanın Plus Grup Şişli ofisinden alınması üyenin sorumluluğundadır.

Üye verilerinin Elektrikport.com ihmali görülmeden yetkisiz kişilerce okunmasından (üyenin bilgilerini başka kişilerle paylaşması, siteden ayrılırken çıkış yapmaması, vb. durumlardan) dolayı gelebilecek zararlardan Elektrikport.com sorumlu değildir.

Elektrikport.com üyeleri istedikleri zaman üyelikten çıkabilir. Elektrikport.com da herhangi bir uyarı yapmaksızın üyeliği iptal etme hakkına sahiptir.

Elektrikport.com kurallarına aykırı davranışları nedeniyle üyeliği iptal edilen bir kişi, aksi Elektrikport.com tarafından onaylanmadıkça tekrar kayıt olamaz; kayıt yapması durumunda bu kayıt da herhangi bir uyarıya gerek görülmeksizin iptal edilir.

Ödeme yapılmış bir Gold Üyelik kaydının herhangi bir nedenle kullanıcı ya da Elektrikport.com'un tarafından iptali / sonlandırılması durumunda Plus Grup tarafından geri ödeme yapılmaz.

Bu sayfada yer alan maddeler, değişikliklerin bu sayfada yer alması şartıyla Elektrikport.com tarafından herhangi bir anda değiştirilebilir.


Güvenlik
Gizliliğinizle ilgili olarak Elektrikport.com, "Gizlilik Sözleşmesi" sayfasındaki başlıkları güvence altına alır. Siz de işbu Kullanım Kuralları ve Üyelik Anlaşması'nı okuyup kabul ettiğinizde, Elektrikport Gizlilik Sözleşmesi'ni de okuyup kabul etmiş sayılırsınız.


Son Bulma
Elektrikport'a üye olarak kabul etmiş sayılacağınız, yukarıdaki kuralları içeren anlaşma, Elektrikport.com tarafından herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilebilir. Aynı şekilde siz de herhangi bir zamanda Elektrikport.com'u bilgilendirmeniz durumunda 24 saat içinde üyeliğiniz iptal edilecek ve bu sözleşme sonlandırılmış sayılacaktır. Son bulma durumunda, Elektrikport.com sayfalarına ve hizmetlerine erişme yetkiniz artık yoktur. Ücretli üyeliğin iptali durumunda, Plus tarafından bir geri ödeme yapılmaz.