elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
ÇÖZÜMLER
Türkiye'nin en dinamik mühendislik portalı Elektrikport; sektörü ve üniversiteyi buluşturarak üniversite öğrencilerini sektör bilgileriyle donatıyor, aynı zamanda sektörü geleceğin insan kaynaklarıyla buluşturuyor. Bu yönüyle de üniversiteler ve markalar arasında bir köprü kuran Elektrikport, bu buluşma ile üretimden pazarlamaya, teknoloji transferinden ekipmana, insan kaynaklarından bilgi kaynaklarına kadar ilgili herkesin tüm gereksinimlerine çözüm arıyor. Sektörleri parlak fikirlere kavuşturuyor, "ARGE ve İnovasyon" kazandıracak bir sinerji oluşturuyor.

SİNERJİ BULUŞMALARI
Sinerji Buluşmaları'nda firmaların üst düzey yönetici ve mühendisleri ile üniversitelerin nitelikli ve seçkin mühendislik öğrencilerini resmiyetten uzak samimi bir ortamda bazen bir kafede, bazen fabrika teknik gezisi ardından şirket konferans salonunda buluşturuyoruz.

Yöneticiler birbirinden yetenekli öğrenciler ile sektörü değerlendiriyor, fikirlerine değer verdiği öğrencilere iş teklifinde bulunuyor. Üniversite öğrencileri ise bugünden itibaren kendilerini iş dünyasına hazırlayacak pratikleri öğrenmiş, staj olanakları yakalamış ve mezun olduklarında çalışabilecekleri muhtemel yöneticileriyle ilişkiler kurmuş oluyorlar. Ayrıca sektörün bilinmeyen ve bazen konuşulamayan detayları bu toplantılarda topluca değerlendiriyor.

SEKTÖR BULUŞMALARI
Elektrikport Sektör Buluşmaları; Türkiye'de gelişime açık tüm sektörleri konu alan, sektör hakkında spesifik sorun ve ihtiyaçları ortaya koyan, çözüm önerilerinin tartışılması için uygun bir ortam yaratan, üniversite ve sanayiyi bir araya getirmeyi amaçlayan bir etkinliktir. Bu buluşma Elektrikport; tüm sektör paydaşları arasında bilgi alışverişini sağlar, bilgi ve tecrübenin aktarılması için zemin sağlar ve üniversite öğrencileri için kendilerini geliştirme fırsatı sunar.

BASIN/TANITIM/MEDYA SPONSORLUĞU
Firma sahiplerinden mühendislere, müteahhitlerden teknisyenlere, satın alma kararını veren yetkililerden son kullanıcılara, akademisyenlerden üniversite öğrencilerine kadar geniş bir kitleye hitap eden Elektrikport.com, etkinlikleriniz için oldukça geniş bir tanıtım platformu sunar. Haber, reklam ve sosyal medya paylaşımları sayesinde etkinlikleriniz etkin ve hedef odaklı olarak tanıtılır.