elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

YAZARIN TÜM MAKALELERİ İbrahim Kuşçu

Ev Yapımı Termoelektrik Enerji Santrali | PowerPot

Ev Yapımı Termoelektrik Enerji Santrali | PowerPot Alternatif enerji kullanım alanlarının hızla yaygınlaştığı bu dönemlerde, solar ve rüzgar enerjisine iyi bir alternatif enerji çeşidi de termoelektrik enerjisidir. PowerPot ile kampta yada evde istediğiniz yerde bu enerjiyi kullanmanız mümkün!

devam >>
Dünyanın En Çevreci ve Mürekkepsiz Çalışan Yazıcısı | Tanning Printer

Dünyanın En Çevreci ve Mürekkepsiz Çalışan Yazıcısı | Tanning Printer Tanning Printer, mürekkep yada kartuş gerektirmeyen solar bir yazıcıdır. İnovatif yöntemler kullanarak çıktı alınmasına olanak sağlayan bu cihaz, alışılagelmiş standart yazıcıların aksine; herhangi bir mürekkep yada kartuş kullanmadan güneş ışığını absor...

devam >>
Spy Hawk  | İleri Teknoloji İle Donatılmış Yeni Gökyüzü Ajanınız!

Spy Hawk | İleri Teknoloji İle Donatılmış Yeni Gökyüzü Ajanınız! Spy Hawk adlı yeni nesil FPV model uçaklarla etrafınızda olan biten olayları keyifle izlemeniz mümkün. Son teknoloji ile donatılmış bu mini uçaklar sizi keyifli anlara götürecek.

devam >>
Elektrikli Araç Üretiminde Sıradışı Teknoloji | V-tent Şarj!

Elektrikli Araç Üretiminde Sıradışı Teknoloji | V-tent Şarj! Dünya otomobil devleri geleceğin elektrikli araçlarını üretmek için yarışırken, ODTÜ’lü tasarım firması designnobis, şarj tasarım konusunda önemli bir adım attı. V-tent adını verdikleri branda teknolojisi ile elektrikli araç şarjı artık çok daha kolay!

devam >>
Sony’nin 2020 Bilgisayar Konsepti | Nextep!

Sony’nin 2020 Bilgisayar Konsepti | Nextep! Sony fütüristik tasarımlarından birine daha imza attı. Hiromi Kiriki imzası taşıyan Nextep Computer, “Gelecekte bizi nasıl teknolojik cihazlar bekliyor?” sorusunun cevabını şimdiden gözler önüne seriyor.

devam >>
Dünyanın En Büyük Sivil Havacılık Fuarlarından IFTE, İstanbul'da Ziyaretçilerini Bekliyor!

Dünyanın En Büyük Sivil Havacılık Fuarlarından IFTE, İstanbul'da Ziyaretçilerini Bekliyor! Havacılığa merakınız mı var? Uçmak, gökyüzünde yer almak ve havacılık sizin için büyük bir tutku mu? Pilot olmak mı istiyorsunuz? Öyleyse IFTE’13 sizin için aradığınız doğru adres. Türkiye'de düzenlenecek en büyük havacılık fuarlarından biri olacak olan ...

devam >>
Metin Korumalı Recorder Kalem

Metin Korumalı Recorder Kalem Tuttuğunuz notların güvenli olarak depolanmasını mı istiyorsunuz? Ya da toplantıya girerken önemli bir notunuzu evde unuttuğunuzu mu fark ettiniz? Tüm bu sorunlara tek bir kalemde çözüm bulun: Recorder kalem!

devam >>
Savunma Sanayisinin Geldiği Son Nokta | Zırhlı Araçlar

Savunma Sanayisinin Geldiği Son Nokta | Zırhlı Araçlar Devlet liderlerinin nasıl korunduğunu yada araçlarında ne tip teknolojiler bulunduğunu merak ediyor musunuz? Yanıtınız evetse, gelin savunma sanayisinin geldiği son nokta olan zırhlı araçları ve içlerinde en dikkat çekicilerden biri olan ABD Başkanı Barac...

devam >>
Geleceğimiz Güneş Panelli “Solar” Otoyollardan mı Geçiyor?

Geleceğimiz Güneş Panelli “Solar” Otoyollardan mı Geçiyor? Yenilenebilir enerji özellikle güneş enerjisi artık yaşamımızın vazgeçilmez bir parçası. Güneş panelli tarlalardan, küçük ev aletlerine kadar hayatımızın birçok bölümünde irili ufaklı solar cihazlarla karşılaşmak mümkün. Fakat gelecekte bir adım öne çıkıp...

devam >>
Para Saymak Hiç Bu Kadar Teknolojik ve Kolay Olmamıştı | Counting Ring!

Para Saymak Hiç Bu Kadar Teknolojik ve Kolay Olmamıştı | Counting Ring! Wei Hansen tarafından tasarlanan ve Counting Ring (sayaç yüzüğü) şirketi tarafından üretilen dijital para sayma yüzüğü ile banka ve bankacılık başta olmak üzere, para sayma teknolojisi başka bir boyuta girecek gibi görünüyor.

devam >>
Toplam 12 içerik bulundu. Görüntülenen 1 - 10
1 2