elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Samsung Akıllı Saat İddialarını Doğruladı

Teknolojinin hızla gelişmesi, birkaç sene öncesinde hayal bile edilemeyecek ürünleri bir bir hayatımıza sokuyor. Geride kalmamak için birbiriyle yarışan dünya devlerinin yeni gözdesi ise giyilebilir teknoloji.A- A+
25.03.2013 tarihli yazı 9214 kez okunmuştur.
Bu teknolojinin vazgeçilmez ürünü, kuşkusuz akıllı saatler. Bu alanda son yıllarda pek çok ürün denemesi yapılsa da henüz beklenen etki yaratılamadı.

Bilindiği üzere, henüz resmi bir açıklama yapılmamış olsa da Apple’ın akıllı saati iWatch’u geliştirmek üzere yoğun bir çalışma içerisinde olduğu konuşuluyordu. Bir süre önce, Samsung’un da akıllı saat üreteceği söylentileri yayılmaya başladı. Samsung Mobile Başkan Yardımcısı Lee Young Hee, Bloomberg röporajında bu söylentileri doğruladı. Röportajında "Akıllı saat üzerinde uzun süredir çalışıyoruz. Biz ürünlerimizi geleceği düşünerek hazırlıyoruz ve akıllı saat de bunlardan sadece bir tanesi." açıklamasında bulunan Hee, Apple’a ciddi bir rakip olduklarını ve yarışı bırakmaya niyetleri olmadığını bir kez daha hissettirdi.

►Yenilikçi Tasarımlar: TOP 5 : 2013'ün İlk Çeyreğinde Dikkat Çeken Tasarımlar
 

Hee bu rekabet için ise "Bu tamamen kimin önce davranıp ürününü doğru bir şekilde pazarlayacağıyla ilgili. Umarım bunu başaran taraf biz oluruz." yorumunda bulundu.
 

 
Hangi firmanın elini çabuk tutacağını bekleyip göreceğiz.

Not: Haberde kullanılan görseller temsilidir.
Selin Anaer Selin Anaer Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder YazdırANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.