elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

2M KABLO Bu Yıl İlki Düzenlenen ITVF Fuarı'ndaki Yerini Aldı

Dijital dünyada pek çok sektöre öncülük eden firmaları bir araya getiren İstanbul Tv Forum ve Fuarı'nın ilki, 20-22 Haziran tarihleri arasında İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlendi. Kesintisiz devam eden Ar-ge çalışmalarıyla, uygulama alanlarına her geçen gün bir yenisini ekleyen 2M KABLO da, tescilli markası LOOKAB Ses ve Görüntü Kabloları ile fuardaki yerini aldı.A- A+
28.06.2013 tarihli yazı 10852 kez okunmuştur.
Bulunduğu bölgede her geçen gün daha önemli bir merkez haline gelen Türkiye, alternatif işbirliği platformları tesis etmek, dünya içerik ve yayıncılık sektöründeki değişim ve gelişimin önünü açmak amacı ile, kıtalar ve medeniyetlerin buluştuğu İstanbul’da yeni bir iletişim köprüsü inşa ediyor.

Bu yıl ilki düzenlenen İstanbul Tv Forum ve Fuarı,  Tüketici Elektroniği, TV, Uydu, Dijital Görüntüleme Teknolojisi, Bilişim Teknolojisi ve Telekomünikasyon sektörlerine öncülük eden pek çok yerli ve yabancı firmayı ziyaretçilerle buluşturdu.

Kesintisiz devam eden Ar-ge çalışmalarıyla, uygulama alanlarına her geçen gün bir yenisini ekleyen ve Türkiye’de olduğu kadar Dünya’da da kalitesini ve güvenilirliğini kanıtlayan 2M KABLO da, tescilli markası LOOKAB Ses ve Görüntü Kabloları ile, 20-22 Haziran tarihleri arasında İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen İTVF Fuarında yerini aldı.

 2M KABLO

 

1993 yılında kurulan 2M KABLO, 2012 yılından itibaren Silivri’deki, 14.600 m2’lik kapalı alana sahip üretim tesisinde sektöre yön vermeye devam ediyor. Üretiminin %40’ını ihraç eden firma, ürün gruplarını 2MKAB, LOOKAB ve FireKab olmak üzere üç tescilli marka altında topluyor.


 
2M KABLO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Dereli röportajı için tıklayınız

 
 

 

LOOKAB Ses ve Görüntü Kabloları

 
Kontrol ve Kumanda Kabloları, Koaksiyel Kablolar, Yangın Alarm Kabloları, Halojen içermeyen yangın sistem kabloları, CCTV-Bileşik Kablolar, Enstrumantasyon Kabloları, PUR Kablolar, BUS Kablolar, Ses ve Görüntü Kabloları, Veri iletişim Kabloları, Gemi ve Yat Kabloları, Özel Kablolar ve Enerji Kabloları gibi çok sayıda üst düzey kablo üretimini gerçekleştiren  2M KABLO, 2005 yılından itibaren yüksek performans isteyen Hi-End ve Hi-Fi kullanıcılarına özel kablolar üreten “LOOKAB” tescilli markası ile sadece teknolojiye değil, sanata da hizmet ediyor.

LOOKAB tescilli markası altında DMX, AES/EBU, RGB, bileşik kablolar, ses, mikrofon, hoparlör, tesisat, ışıklandırma, analog/digital video, TRIAX/TRIFLEX video kablolarının üretimini yapan 2M KABLO, profesyonel stüdyo ve sahne uygulamalarından, sinema ve tiyatro salonlarına ve hatta okul ve evlerimizdeki ses ve görüntü sistemlerine kadar her alanda hizmet veriyor.

 
2M KABLO Ürün Gruplarına erişmek ve daha detaylı bilgi almak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz:

www.2mkab.com
Selin Anaer Selin Anaer Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder Yazdır