elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Apple’ın CEO’su Tim Cook İle Kahve İçmenin Bedeli Sizce Ne Kadar Olabilir?

Bir yardım kampanyası olarak düzenlenen açık arttırmada, istifa edip etmeyeceği konusunda yaşanan çalkantılı dönemin üzerine Apple’ın CEO’su Tim Cook ile kahve içebilmek için yüzbinlerce doları gözden çıkardılar. Rakamı tahmin edebilir misiniz?A- A+
26.04.2013 tarihli yazı 13632 kez okunmuştur.
Eski Amerikan Başkanı John F. Kennedy’nin kardeşi Robert F. Kennedy tarafından kurulan bir insani yardm vakfı olan “Center for Justice and Human Rights”, insan haklarının korunması için çetin bir savaş veriyor.


Sık sık düzenlediği yardım kampanyaları ile tanıdığımız CharityBuzz şirketi, tüm geliri Center for Justice and Human Rights Vakfına bağışlanacak olan yeni bir kampanya başlattı. Pek çok tanınmış ismin de destek verdiği bu kampanyalar sayesinde oldukça yüksek meblağlara bir anda ulaşabilen şirketin yeni kampanyası rekora koşuyor.
 Açık arttırmada, istifa edip etmeyeceği konusunda yaşanan çalkantılı dönemin üzerine Apple’ın CEO’su Tim Cook ile kahve içebilmek için yüzbinlerce doları gözden çıkardılar. Açık arttırmanın tamamlanmasına daha 19 gün var ancak rakam şimdiden 175 bin dolara ulaştı.

Bundan sonraki ilk teklifin 180 bin dolar olacağı düşünülerek 19 gün sonunda ulaşılacak rakam merak konusu.

►FotoPort: Apple'ın Efsane Ceo'su Steve Jobs'un Hayatından Kareler
Selin Anaer Selin Anaer Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder YazdırANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.