elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

AveaLabs ve KOSGEB'ten Girişimcilere 30 Bin TL Destek

30 Bin TL hibe, 70 Bin TL faizsiz kredi ve bunun yanında girişimcilik, finansal yönetim, pazarlama gibi birçok eğitim. Proje fikri olanlar, girişimci olmak isteyenler evet tüm bu imkanlar AveaLabs-KOSGEB işbirliği sayesinde size sağlanabilir. Detaylar haberimizin devamında.A- A+
19.07.2013 tarihli yazı 10568 kez okunmuştur.
2011 yılında kurulan ve 2. yılını geride bırakan AveaLabs, 220 mühendisi ve lisanslı Ar-Ge merkezi ile Türkiye'de ilk olma özelliği taşıyor.
 

Kuluçka Merkezi adı altında girişimcilere hem iş kurabilme hemde geliştirme imkanı sunan AveaLabs yakın zamanda başlayacak olan yeni eğitim dönemine hazırlanıyor. Yeni hedefi doğrultusunda KOSGEB ile işbirliği içinde olan AveaLabs girişimcilere hibe, eğitim ve faizsiz kredi imkanı sağlayacak
 
 
Yeni dönem başvurularını almaya başlayan Kuluçka Merkezi, proje sahibi olan ya da girişimciliğe adım atmak isteyenlere 70 saatlik eğitim imkanı sağlıyor. Ancak KOSGEB Girişimcilik Eğitimi almak isteyen adayların ön değerlendirmeyi geçmeleri gerekiyor. Eğitim boyunca girişimcilere hem sınıf için hemde atölyelerde; pazarlama, yönetim, finansal plan, pazar araştırması, iş fikri geliştirme, yaratıcılık egzersizleri gibi birçok alanda eğitim verilecek.
 

Eğitimi başarıyla tamamlayan ve sertifika almayı başaran girişimcilere 30 Bin TL hibe imkanı sağlanacak. Buna ek olarak isteyen girişimcilere 70 Bin TL faizsiz kredi verilecek.

2011 yılından bu yana çalımalarına devam eden Kuluçka Merkezi, fikirlerine maddi destek arayan ve yeni fikirler üretmek isteyen girişimciler için büyük bir fırsat. AveaLabs tarafından sağlanan bu eğitim ve hibe fırsatlarını kaçırmamak için 31 Temmuz tarihine kadar Avelabs'ın sitesini ziyaret etmenizi öneririz.

Ozan Orkun Ozan Orkun Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder YazdırGÜNÜN FİRMASI