elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Schneider Electric Staj Başvuruları Başladı |
Enerjinizle Daha Fazlası

Schneider Electric sizlere eğitiminize uygun, heyecan verici bir staj programı sunuyor. Bir danışmanın destek ve rehberliğinde; iş ağınız üzerinden bir çevre, ilk iş deneyimi, kariyerinize yardımcı olacak referanslar Schneider Electric'de sizleri bekliyor.A- A+
13.04.2013 tarihli yazı 27052 kez okunmuştur.
Elektrik, bugün hiç olmadığı kadar geleceğin enerjisi olma yolunda. Artan talepler, değişen elektrik enerjisi üretim teknikleri, yeni uygulamalar ve giderek daha entegre hale gelen yeni sistemler...


Enerji yönetiminde global bir uzman olarak Schneider Electric, insanların ve kurumların enerjiyi kullanma yöntemlerini değiştirme görevini üstleniyor; kapsamlı, yenilikçi ve farklı çözümlerle her alanda sınırlarını zorlayarak "güç ve kontrol" alanında dünyanın en önde gelen kuruluşu olmayı hedefliyor.

 

Tam merkezinde olduğunuz bir fırsatlar dünyasının kapılarını aralamaya var mısınız?


Staj programları, kariyer yolunda atacağınız ilk ve belki de en önemli adımınız. Schneider Electric sizlere eğitiminize uygun, heyecan verici bir staj programı sunuyor. Bir danışmanın destek ve rehberliğinde; iş ağınız üzerinden bir çevre, ilk iş deneyimi, kariyerinize yardımcı olacak referanslar vaat ediyor.

Deneyim kazanırken, bir yandan da, 120.000 çalışanının her birinin yeteneklerini geliştirmesine, kültürel birikimini arttırmasına olanak sağlayan; fikirlerini cesaretlendirip, eğitimlerini destekleyen bu şirketin kapısını aralamak, onları içeriden tanımak istiyorsanız ve dünya devi bir enerji yönetim uzmanı ile çalışmaya enerjim var diyorsanız, tüm enerjinizi, gerçek potansiyelinizi açığa çıkarmaya hazır olun.

Schneider Electric, şirketi yakından tanımak ve zorunlu stajını tamamlamak isteyen adayları bekliyor.

Staj başvurunuzu aşağıdaki linkleri kullanarak gerçekleştirebilirsiniz:


► Mühendislik ve Teknik Eğitim Stajı için : 
http://www.secretcv.com/ilan/engineering-technical-internship_492222.html► Fabrika Üretim Yaz Stajı için :
 
http://www.secretcv.com/ilan/plant-production-summer-internship_492217.html► Satış/Pazarlama/Destek Departmanı Stajı için: 
http://www.secretcv.com/ilan/sales-marketing-support-function-internship_492221.html

 
Selin Anaer Selin Anaer Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder YazdırANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.