elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

1080p HD Kalitede Video Çekebilen ''Çok Gizli'' Kamera

Kızılötesi Gece Görüşlü HD Casus Kamera, aydınlık-karanlık ayrımı yapmaksızın en iyi görüntüyü elde etmenizi sağlıyor. Hem yüksek çözünürlüklü hem de kimse tarafından farkedilmeyecek bir çözüm arıyorsanız bu ürün tam da size göre.A- A+
17.02.2013 tarihli yazı 6004 kez okunmuştur.
Deponuza, garajınıza ya da odanıza sürekli birileri giriyor ama kim olduğunu bir türlü bulamıyor musunuz? Eşyalarınız bir andan ortadan kayboldup günler sonra tekrar geri geliyor ya da bir daha hiç göremiyor musunuz? Peki bu sıkıntılarınızın artık sonlanacağını söylesek? Küçük hırsızların yeni korkulu rüyası: USBGeek Infrared Night Vision HD Spy Cam Car Key. Kızılötesi Led ile en karanlık odalarda bile 1080p HD video çekmenizi sağlabilen bu cihaz yeni vazgeçilmeziniz olacak.

Araç kapılarınızı açmak için kullandığınız uzaktan kumanda boyutunda olan bu küçük cihaz 63 mm x 36 mm x 18 mm ölçülerinde olup toplam ağırlığı ise yalnızca 25 gram gelmektedir.

Bu cihazın en büyük özelliği ise herhangi bir şekilde kamera olduğu anlaşılmamsıdır.  3 milimetre çapında lense sahip Spy Cam Car Key kumanda içine yerleştirilmiş olup kontrol switchleri tipik bir anahtarın butonları şeklinde tasarlanmış.

Minik ajanımızın sistem özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

- 8 GB dahili bellek
- AVI formatında 1080p HD video kaydı
- Sarj edilebilir pil
- Video/veri aktarımı ve pil şarjı için USB arabirimi
- İstek dahilinde karanlık ortamlarda kızılötesi video ve fotoğraf     çekimi
- Hareket algılayıcı ve kayıt aktivasyonu
- 2 saate kadar ses kaydı

Casus kameramız şu an için 60 Dolar’a alıcı bulmakta. Dilerseniz aşağıdaki videodan daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz. Kaynak:
USBGeek & Gizmag
 

ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.