elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

İşte Yeni Google Images

Google, aldığı geri beslemeler sonucu görsel arama motoru Google Images'i güncellediğini duyurdu. Yeni tasarım Şubat ayı içerisinde kullanıcılarla buluşacak.A- A+
29.01.2013 tarihli yazı 7882 kez okunmuştur.

Google ‘Daha Hızlı’ Görsel Arama Projesini Tanıttı


Google, daha iyi ve daha hızlı sonuç üreten yeni görsel arama motorunu 2013 Ocak ayının son haftası itibariyle duyurdu.

Önümüzdeki birkaç gün içerisinde, görseller bir satıriçi panelde görüntülenecek ve böylece kullanıcılar görüntüleri klavyelerini kullanarak istedikleri şekilde döndürüp, değiştirebilecek.

Google, bu önemli yeniliği bir plog gönderisiyle geçtiğimiz Çarşamba günü kullanıcılarına duyurdu.

Google Ürün Müdürü Hongyi Li bu konu hakkında: ‘’ Kullanıcı ve Webmasterlardan aldığımız geri bildirimlere dayanarak, daha iyi bir arama deneyimi yaratabilmek adına Google Images’i yeniden tasarladık. ‘’ şeklinde konuştu ve sonuç olarak yeni tasarımın ‘’daha hızlı, daha güzel ve daha güvenilir’’ olacağını belirtti.Google’un güncellenmiş yeni görsel arama motorunda ilk göze çarpan şey, yukarıda ve aşağıda ana görüntünün çerçevelenmiş küçük hali olarak karşımıza çıkıyor.

Bu yenilikle birlikte, tıkladığınız görüntü için başka bir sayfa ya da sekmeye yönlendirilmek yerine direkt olarak yine aynı sayfanın alt veya üst bölümünde görselin kendisine veya gerekli bilgisine ulaşabileceksiniz.

Sayfanın ismi resmin adını alacak, domain ismi ise asıl isimden sonra gelip kaynağını belirtecek şekilde ayarlanmış olup, görüntü boyutu resmin yanında belirtilecek ve böylece ‘’daha belirgin’’bir  yapıya kavuşulacak.


ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.