elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Elektrik Tesisleri Teklif Hazırlama ve Değerlendirme Eğitimi Başarı ile Tamamlandı

Geçtiğimiz Cumartesi (09.03.2013) günü Enerjik.com.tr bünyesinde Ankara Limak Ambasadore Hotel'de gerçekleştirilen Elektrik Tesisleri Teklif Hazırlama ve Değerlendirme Eğitimi oldukça başarılı ve güzel bir sohbet havasında tamamlandı.A- A+
11.03.2013 tarihli yazı 12075 kez okunmuştur.
Enerjik.com.tr portalının düzenlemiş olduğu Elektrik Tesisleri Teklif Hazırlama ve Değerlendirme Eğitimi ' ne ilgi büyüktü. Genel olarak yurtiçi/yurtdışı elektrik tesisleri yapım hizmetleri sunan yüklenici firmalarda çalışanların katıldığı eğitim BEGEL Elektrik Elektronik Müh. San. Tic. Ltd. Şti Genel Müdürü Barış GÜRBÜZ eğitmenliğinde başladı. Gürbüz'ün tecrübesi ve sektördeki yetkinliği yaptığı sunumlarla ve verdiği örneklerle ortaya çıkıyordu.


 
İlk olarak elektrik tesisleri yapım işleri hakkında genel bilgiler veren Gürbüz, daha sonra gerçekçi örnekler vererek reel maliyet analizinin önemini vurguladı. Yenilenebilir Enerji Kaynakları elektrik yapım projesi örneğiyle adam saat hesaplaması yapan Gürbüz, adam saatle oluşturulan projelerin deneyimle oluşturulabileceğini, eğer daha önce deneyim yoksa diğer firmaların tecrübelerine dayalı adamsaat değerleri yardımıyla yeni projelerin kolaylıkla oluşturulabileceğini belirtti. Ekibiyle hazırlamış olduğu Excel tabanlı yazılımı dinleyicilerle paylaşan Gürbüz, büyük beğeni topladı.
 


 
Eğitimin dikkat çekici bir diğer özelli ise dinleyicilere gösterilen ilgiydi. Enerjik portalının Eğitim Direktörü olan Hüseyin ARAS'ın dinleyicilerle eğitimin başından sonuna kadar özenle ilgilenmesi dinleyicilerden tam not aldı. Dinleyicilerin farklı sektörlerden gelmiş olmalarına rağmen aralarda ve yemek molasında kurmuş oldukları dosluk ise dikkat çekiciydi.
Ahmet İlker Galın Ahmet İlker Galın Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder Yazdır