elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

İşte Merakla Beklenilen Samsung Galaxy S4!

Merakla beklenen Samsung'un Galaxy S4 akıllı telefonu New York'ta tanıtıldı. Gözle izleme teknolojisine sahip olan S4 kendisinden çok söz ettireceğe benziyor.A- A+
15.03.2013 tarihli yazı 8766 kez okunmuştur.
Teknoloji severlerin sabırsızlıkla beklediği Samsung'un dördüncü nesil Galaxy S telefonu New York'ta tanıtıldı. Telefonun en büyük özelliği olan "Eye Tracking" ile telefon gözle kontrol edilebilecek.Göz ile  "Akıllı Kaydırma" ve "Akıllı Durma" yapılabilinecek olan S4 130 gram ağırlığa ve sadece 7.9 mm kalınlığa sahip. İşte devrim niteleğindeki telefonun diğer özellikleri;


Teknik Özellikler


Galaxy S4, 2 GB RAM ve 1.9 GHZ hızında 4 çekirdek Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemiyle 64 GB'a kadar MicroSD ile desteklenen hafızası ile kullanıcılar ile buluşacak.
 

Uzun Pil Ömrü


2600 mAh pil ömrüne sahip olan telefon kullanıılara pil konusunda sıkıntı yaşatmayacağa benziyor. Pil ömrü ile kullanıcılara zor zamanlar yaşatan akıllı telefonlardan farkı ise az enerji tüketen bir teknolojiye sahip olması.13 Megapiksel Kamera


Arka yüzündeki 13 Megapiksel kamera ile çok yüksek kalitede HD video çekimi sağlıyor. Ön yüzündeki kamera ise 2 MP. Yüksek kalitede video çekiminin kullanıcıları hafıza konusunda sıkıntıya sokmaması için 16/32 ve 64 GB lık depolama kapasitesi ve aynı zamanda MicroSD ile 64 GB'a kadar desteklenen harici hafızası ile satışa sunulacak.

Büyük ve Full HD Ekran


5 inç Full HD ekran kullanan Galaxy S4 1920 x 1080 çözünürlük ile büyük ekran sevenler için vazgeçilmez olacağa benziyor. Aynı zamanda Super AMOLED teknolojisini kullanan telefonda video izlemek çok daha keyifli bir hal alacak.
 

 

Arabada Rahat Kullanım


S-Voice Car modu ile arabada S4'ü kullanmak çok rahat olacak. Bu teknoloji ile arabada sesli asistan sistemi sağlayan S4, gelen mallerinizi, mesajlarınızı ve bildirimlerinizi sesli bir biçimde arabanızın hoparlöründen okuyacak. Bunlar için gerekli olan sadece arabanızdaki Bluetooth desteği.

155 ülkede 327 mobil operatör ile aynı zamanda satışa sunulacak olan S4 ' ün Nisan ayında kullanıcı ile buluşması bekleniyor.


 
► İlginizi çekebilir : Samsung S4 Fotoport


 
Ahmet İlker Galın Ahmet İlker Galın Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder YazdırANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.