elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

YAZARIN TÜM MAKALELERİ Ahmet İlker Galın

Google Chromecast | Mobil Cihazların TV Bağlantısı

Google Chromecast | Mobil Cihazların TV Bağlantısı Teknolojideki devrimleriyle kendinden oldukça söz ettiren Google'ın ürünlerine bir yenisi daha eklendi. Chromecast adındaki bu ürün her türlü mobil cihazla televizyon arasında bağlantı kurarak film ve video izlemeyi kolaylaştırmayı amaçlıyor.

devam >>
İTURO 2013 Sona Erdi!

İTURO 2013 Sona Erdi! Türkiye'nin en büyük robot organizasyonlarından biri olan İTURO, yarışmalar, seminerler ve ödüllerin sahiplerini bulması ile sona erdi.

devam >>
4. Marmara Ar-Ge Günleri | Marmara Üniversitesi

4. Marmara Ar-Ge Günleri | Marmara Üniversitesi Türkiye'deki inovatif hareketlerin teşvik edilmesi, toplumda Ar-Ge farkındalığı ve bilinci yaratmak amacıyla düzenlenen Marmara Ar-Ge Günlerinin bu yıl dördüncüsü yapılacak.

devam >>
Volkswagen'in İlk Elektrikli Aracı E-Up!

Volkswagen'in İlk Elektrikli Aracı E-Up! Hızla gelişen elektrikli araç sektörüne Volkswagen'de girmeyi başardı. Portatifliği ve ekonomikliği ile dikkat çeken araç tam bir şehir arabası olacağa benziyor.

devam >>
İşte Merakla Beklenilen Samsung Galaxy S4!

İşte Merakla Beklenilen Samsung Galaxy S4! Merakla beklenen Samsung'un Galaxy S4 akıllı telefonu New York'ta tanıtıldı. Gözle izleme teknolojisine sahip olan S4 kendisinden çok söz ettireceğe benziyor.

devam >>
Ruh Halinize Göre Müzik Seçen Kulaklık "Miko"

Ruh Halinize Göre Müzik Seçen Kulaklık "Miko" Gelişen teknolojide dudak uçuklatan aletlere bir yenisi daha eklendi. Bu kulaklık beyin sinyallerinizi algılıyor ve akıllı telefonunuzdaki uygulama ile sizi en iyi hissettirecek müziği seçiyor.

devam >>
Mühendisliği Yaşayarak Öğrenme; İşyeri Eğitimi

Mühendisliği Yaşayarak Öğrenme; İşyeri Eğitimi Dünyamızda ve Türkiye'de çok başarılı uygulamalardan olan İşyeri Eğitimi modeli nedir? Mühendislik öğrencilerine getirileri nelerdir? Sektöre getirileri nelerdir? Merak edilen her şey bu yazımızda!

devam >>
Elektrik Tesisleri Teklif Hazırlama ve Değerlendirme Eğitimi Başarı ile Tamamlandı

Elektrik Tesisleri Teklif Hazırlama ve Değerlendirme Eğitimi Başarı ile Tamamlandı Geçtiğimiz Cumartesi (09.03.2013) günü Enerjik.com.tr bünyesinde Ankara Limak Ambasadore Hotel'de gerçekleştirilen Elektrik Tesisleri Teklif Hazırlama ve Değerlendirme Eğitimi oldukça başarılı ve güzel bir sohbet havasında tamamlandı.

devam >>
Google Glass Ön Sipariş İçin Hazır!

Google Glass Ön Sipariş İçin Hazır! Giyilebilir Teknoloji’nin merakla beklenen ürünü “Google Glass” ın en detaylı tanıtımı yapıldı. Büyük ilgi gören tanıtım geleceğin teknolojisini hakkında büyük ip uçları veriyor.

devam >>
Ubuntu'lu akıllı telefonlar Ekim'de satışta!

Ubuntu'lu akıllı telefonlar Ekim'de satışta! Ubuntu severler için müjde! Ubuntu işletim sisteminin yaratıcı Canonical Ltd. Ubuntu’lu akıllı telefonların satışına Ekim ayında başlanacağını duyurdu.Hızla gelişen akıllı telefon piyasasına işletim sistemlerinde deneyim sahibi olan Ubuntu’da dahil oluyor...

devam >>
Toplam 11 içerik bulundu. Görüntülenen 1 - 10
1 2