elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Limak Enerji |
Türkiye' deki Enerji Ticareti ve Enerji Piyasasındaki Gelişmeler

KOU Elektrik Mühendisliği Kulübü' nün bu haftaki konukları: Limak Enerji CEO su Birol ERGÜVEN ve Marketing & ICT Manager ı Jerfi ONAL' dan ''Türkiye' deki Enerji Ticareti ve Enerji Piyasasındaki Gelişmeler'' konusunda öğrencilere bilgi paylaşımında bulunacak.A- A+
04.12.2012 tarihli yazı 14657 kez okunmuştur.
Bu yıl ki çalışmalarıyla dikkat çeken KOU Elektrik Mühendisliği Kulübü, çalışmalarını tüm hızıyla devam ediyor. Yeni yapılanmasıyla az zamanda büyük mesafe kat eden kulüp yönetimi ve üyeler; piyasanın nabzını tutmaya devam ediyor.

6 Aralık Perşembe Günü saat: 14:30’ da KOU Mühendislik Fakültesi Seminer Salonu’ nda yapılacak seminerde ‘’Türkiye' deki Enerji Ticareti ve Enerji Piyasasındaki Gelişmeler‘’ konusunda değerli bilgilerinden yararlanmak için enerji sektörünün gözde şirketi  Limak Enerji CEO’ su Birol ERGÜVEN ve Marketing & ICT Manager ı Jerfi ONAL kulübün misafiri olacaklar.

Her gün daha fazla önemi artan enerji sektörü hakkında bilgi edinmek ve Türkiye’ deki Enerji Piyasası’ nın nasıl işlediğini öğrenmek isteyen arkadaşların kaçırmaması gereken bu organizasyonda bulunmanız size büyük kazanç sağlayacaktır.


Etkinliğin facebook linki için tıklayınız
Çağdaş Ozan Pamuk Çağdaş Ozan Pamuk Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder YazdırAktif etkinlik bulunmamaktadır.