elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Limak Enerji, KOU Elektrik Mühendisliği Kulübünün Misafiri Oldu

Enerji sektörünün gözde şirketlerinden Limak Enerji CEO’ su Sayın Birol ERGÜVEN ve Marketing & ICT Manager Sayın Jerfi ÖNAL; 6 Aralık Perşembe günü KOU Elektrik Mühendisliği Kulübünün davetini geri çevirmeyerek Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Yerleşkesi’ nde öğrencilere bilgi aktarımında bulundular.A- A+
09.12.2012 tarihli yazı 11206 kez okunmuştur.

Enerji sektörünün gözde şirketlerinden Limak Enerji CEO’ su Sayın Birol ERGÜVEN ve Marketing & ICT Manager  Sayın Jerfi ÖNAL; 6 Aralık Perşembe günü KOU Elektrik Mühendisliği Kulübünün davetini geri çevirmeyerek Umuttepe Yerleşkesi’ nde öğrencilerle birlikte oldular.

Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği seminerde Limak Enerji CEO’ su Birol ERGÜVEN, öğrencilik yılları ve çalışma hayatındaki tecrübelerinin aktarımında temas ettiği önemli noktalar sayesinde öğrenci arkadaşlarımızın kafasını sürekli olarak meşgul eden önemli sorular cevap buldu.

İlerleyen bölümlerde  Türkiye’ deki enerji sorunları, Türkiye’ nin enerji hedefi bu hedefteki Limak Enerji’ nin rolü, Limak Enerji’ nin gelecek planları ve alternatif enerji sistemlerinin avantaj ve dezavantajları hakkında önemli bilgiler veren Sayın ERGÜVEN, KOU Elektrik Mühendisliği öğrencilerine dolu dolu dakikalar yaşattı.

Seminerin ardından Elektrik Mühendisliği bölümünü ve bölümdeki laboratuvarları gezen Sayın ERGÜVEN ve Sayın ÖNAL, bu gezintinin ardından yerleşkeden ayrıldılar.

Öğrencilerin ilgiyle takip ettiği bu seminerin ardından yapılan geribildirimlerde seminerin çok beğenildiği, katılımcılara ayrı bir vizyon kattığı ve şirketin CEO’ su Birol Bey’ in öğrencilerin gönlünde taht kurduğu görüldü.

Limak Enerji CEO' su Birol ERGÜVEN’ in daha önce Elektrik Portla yapmış olduğu röportajı okumak için tıklayınız.

Çağdaş Ozan Pamuk Çağdaş Ozan Pamuk Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder YazdırAktif etkinlik bulunmamaktadır.