elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

BİLTEG'16

IEEE İstanbul Üniversitesi CS&RAS Departmanının her sene düzenlediği Bilişim Teknolojileri Günleri etkinliği olan BİLTEG’in 2016 versiyonuna hazır mısınız?A- A+
15.04.2016 tarihli yazı 8269 kez okunmuştur.
IEEE İstanbul Üniversitesi CS&RAS Departmanının her sene düzenlediği Bilişim Teknolojileri Günleri etkinliği olan BİLTEG’in 2016 versiyonuna hazır mısınız?

Birbirinden değerli ve deneyimli katılımcıların konferanslar vereceği etkinliğimizde; Siemens, Microsoft, AbdSec, Anadolu Sigorta gibi farklı sektörlerin dev firmalarıyla BİLTEG’16 etkinliğinde teknolojinin zirvesini yaşamayı hedefledik.

Katılımın tamamen ücretsiz olduğu etkinliğimize dışarıdan gelenler için kayıt zorunludur. İstanbul Üniversitesi öğrencileri kayıt gerektirmeden katılabilirler.

Etkinlik Programı
“Saldırı Odaklı Siber Güvenlik” konusunda etkinlik konuşmacılarından AbdSec Kurucusu ve Yöneticisi Sn. Kenan Abdullahoğlu’nun BİLTEG’16 için mesajı:Etkinlik konuşmacılarından Microsoft’ta Technology Solutions Specialist Sn. Fatih Özyalçın’ın BİLTEG’16 için mesajı:Ücretsiz biletinizi hemen alın: bilteg16.eventbrite.com

Yer: İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü Mühendislik Fakültesi A Blok Mavi Salon

Ulaşım: Üniversitemize Metrobüs hattını kullanıp Avcılar Kampüs durağında inerek gelebilirsiniz.

Mustafa Şirin Mustafa Şirin Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder YazdırAktif etkinlik bulunmamaktadır.