elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

6. Kariyer Günleri'14 |
Çukurova Üniversitesi IEEE

Sektördeki öncü özel ve kamu kuruluşlarını, sivil toplum kuruluşlarını ve tanınmış isimleri öğrencilerle bir araya getirecek olan bu organizasyon, öğrencilerin iş dünyasını daha yakından tanımasını sağlayacak, öğrencilerde kariyer bilinci oluşturacak, sanayi ile üniversiteyi bir araya getirecek, aynı zamanda ünlüler ve iş adamları ile söyleşi imkanıyla hem öğretirken hem de eğlenmenizi sağlayacaktır.A- A+
17.03.2014 tarihli yazı 5869 kez okunmuştur.
IEEE Çukurova Öğrenci Kulübü tarafından beş yıldır başarıyla düzenlenen Kariyer Günleri etkinliğinin bu yıl altıncısı düzenleniyor. Toplamda 12 oturumluk bir organizasyon olacak olan Kariyer Günleri ’14, bütün bölümlere uygun programlar içerdiğinden tüm Çukurova Üniversitesi öğrencileri ve diğer üniversite öğrencilerine hitap etmektedir.

 
Etkinlik Basın-Yayın Sponsoru | "ElektrikPort"

►İlginizi Çekebilir: YTÜ Yıldız Savaşları 2014


Kariyer Günleri kapsamında, firma temsilcileri ve sektörlerinin önemli isimleri tarafından verilecek olan seminerlerde; iktisat, markalaşma, sosyal medya, girişimcilik, gıda, maden, elektronik, bankacılık, bilişim, pazarlama ve havacılık gibi konular işlenecek ve katılımcılar, pek çok farklı sektör hakkında bilgi edinme şansı bulacaklardır. Bu çalıştaylar ile konuşmacılar ve katılımcılar arasında bilgi ve fikir alışverişi gerçekleşmesi amaçlanmaktadır. Çukurova Üniversitesi Mithat Özsan Amfisi'nde gerçekleşecek ve odak noktasında öğrencilerin yer aldığı etkinlikte, öğrenciler fuaye alanını aktif olarak kullanarak katılımcı firmalarla birebir görüşme ve kafalarındaki sorulara cevap bulma fırsatını yakalayacaklardır. Ayrıca katılımcılar, seminer ve workshop aralarında fuaye alanına kurulan çeşitli platformlarla eğlenme ve dinlenme şansını bulacaklardır. 
 
 
 
 Detaylı bilgiye www.cukurovakariyergunleri.com adresinden ulaşabilirsiniz
 
 

Ahmet Gökhan Seyrek Ahmet Gökhan Seyrek Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder YazdırAktif etkinlik bulunmamaktadır.