elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

5. Bilişim Teknolojileri İTÜ'de

Türkiye'nin en önde gelen öğrenci kulüplerinden olan İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü 4 yıldır başarıyla sürdürdüğü Bilişim Teknolojileri Zirvesi'nin beşincisini İTÜ Maçka Kampüsünde düzenliyor.A- A+
16.09.2012 tarihli yazı 6361 kez okunmuştur.

Her yıl ortalama 600 katılımcıyı kendine çeken etkinlik bu yıl Seminer ve Oturumlar, Workshoplar, Bilişim Teknolojileri Alanı (BT Alanı), İnteraktif Bölüm (Speed Networking – Coffee Time) ve Sosyal Medya Ödül Töreni olmak üzere  5 ana bölümden oluşuyor.

İki gün sürmesi planlanan bu yılki zirvede toplamda 4 Panel, 8 Seminer ve 4 Workshop’un yanı sıra katılımcılara İnteraktif Bölüm kapsamında Speed Networking ve Kokteyl gibi etkinlikler de sunulacak.  Interaktif bölüm, Paneller, Seminerler ve Workshoplar aracılığıyla ortaya çıkan bilgi ve fikir aktarımının yanında Speed Networking ve Kokteyl gibi etkinliklerin yer aldığı interaktif bölümde ise katılımcılara network kurma, iş hayatında faydasını göreceği ilişkiler kazanma imkânı sunulması bakımından bir hayli önem taşıyor.

Geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da Bilişim Teknolojileri Zirvesi kapsamında Türkiye’de ve Dünya’da teknolojinin odağındaki konular, ilgili firma temsilcileri ve internet sektörünün önde gelen isimleri tarafından ele alınacak. Bununla birlikte etkinlikte bulunan seminerlerde internet, dijital pazarlama, mobil teknolojilerin geleceği ve kullanım alanları, sosyal medya, bilişim sektörünün dünya ekonomisindeki yeri, e-ticaret, en stratejik güç olarak bilgi gibi birçok konu masaya yatırılacak.

Ayrıca ilk defa geçen sene verilen ve internet üzerinden oylamayla belirlenen Sosyal Medya Ödülleri bu senede kapanış töreninde yapılacak. Program ve konuşmacılar ilerleyen günlerde etkinliğin resmi sitesinden duyurulacak.

Mehmet Cem Ateş Mehmet Cem Ateş Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder YazdırAktif etkinlik bulunmamaktadır.