elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

2M KABLO 6-8 Haziran Tarihlerinde Trakya Bölgesi Kariyer Günlerindeydi

2M Kablo, Trakya 1. İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı(TRAKİF)' nın Trakya Bölgesi'nde bulunan gençler ve işsizler ile iş gücü piyasasını bir araya getirmek amacı ile 6-8 Haziran 2013 tarihleri arasında düzenlediği Kariyer Günlerine katılarak büyük ilgi gördü.A- A+
24.06.2013 tarihli yazı 7864 kez okunmuştur.
6-8 Haziran 2013 tarihleri arasında Çorlu Orion Alışveriş Merkezi alanı içerisinde düzenlenen Trakya 1. İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı’nda 2M KABLO da yer aldı.

 


 

TRAKİF bu fuarı Trakya Bölgesi'nde bulunan gençler ve işsizler ile iş gücü piyasasını bir araya getirmek için organize etti. Fuarda bölgedeki insanları çalışma hayatına hazırlamak, çalışabilecekleri iş yerleri konusunda bilgi sağlamak ve rehberlik etmek, iş başı eğitim, part-time çalışma ve mezuniyet sonrası istihdam imkânları hakkında bilgilendirmeler yapıldı.

 

 

2M KABLO standının büyük ilgi gördüğü TRAKİF Fuar’ı, Çorlu Kaymakamlığı, Tekirdağ, Çorlu ve Çerkezköy Belediye Başkanlıkları, Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğü, Çalışma ve İş Kurumu, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası, PERYÖN ve ORION AVM Yönetimi tarafından bölgenin sanayi kuruluşlarına ve nitelikli insan kaynağına katkı sağlamak amacıyla gerçekleşmiştir. 

 

Aktif etkinlik bulunmamaktadır.