elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

2. Kojenerasyon-Trijenerasyon ile Enerji Verimliliği Konferansı Gerçekleşti

Vector Events tarafından organize edilen danışma kurulu başkanlığını Doç. Dr. Gülgün Kayakutlu’nun üstlendiği 2. Kojenerasyon-Trijenerasyon ile Enerji Verimliliği Konferansı 15 Aralık 2015 tarihinde HILTON Kozyatağı/İstanbul Otel’de Teksan Jenaratör Ana Sponsorluğunda gerçekleşti. Ayrıntılar haberimizde.A- A+
20.12.2015 tarihli yazı 9199 kez okunmuştur.
Vector Events tarafından organize edilen danışma kurulu başkanlığını Doç. Dr. Gülgün Kayakutlu’nun üstlendiği 2. Kojenerasyon-Trijenerasyon ile Enerji Verimliliği Konferansı  15 Aralık 2015 tarihinde HILTON Kozyatağı/İstanbul Otel’de Teksan Jenaratör Ana Sponsorluğunda gerçekleşti.
 


 
Konferansın sponsorları arasında Borusan Endüstriyel Sistemler A.Ş. ve Enerjisa A.Ş. yer aldı.

Toplam 223 katılımcı ile gerçekleşen konferans, enerji verimliliği adına sektördeki son gelişmeleri, iddialı ve inovatif fikirleri katılımcılarıyla paylaşma şansı verdi.
 

Konferans Gündemi Geleceğe Yön Haritası Çizdi


Türkiye’de Kojenerasyon ve Trijenerasyon’un Önemi, Dağıtık Üretim İş Modeli Uygulamaları, Kojenerasyon ve Tri-jenerasyonda Yeni Nesil ve Yenilenebilir Enerjiye Dayalı Sistemler, Kojenerasyon – Trijenerasyon Sistemler Genel Bakış ve Uygulama Örnekleri, Trijenerasyon Sistemlerinin Yap-İşlet Yöntemi ile Finansmanı, Biyogaz Yakıtlı Kojenerasyon Sistemlerinde Gaz Kalitesi, İşletme ve Bakım Süreçleri; Buhar Türbinleri ile Kojenerasyon Uygulamaları, Entegre Enerji Planlaması, Kojenerasyon Trijenerasyon Teknolojileri ve Uygulamaları konularına değinilen konferansta 19 farklı profesyonel görüşlerini aktardı.
 


 
Konferansın seçkin konuşmacıları arasında TURKOTED Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Yavuz AYDIN, TEKSAN Jeneratör Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Burak BAŞEĞMEZ, TEKSAN Jeneratör Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Abdülhalik Emre TEKSAN, ENERJİSA A.Ş. Dağıtık Üretim Grup Müdürü Sn. Gökmen YILDIZ, BORUSAN Endüstriyel Sistemler Genel Müdürü Sn. Tolga AKAR, ESKO Enerji Proje Yöneticisi Sn. Cem Ali ATILGAN, SIEMENS Endüstriyel Gaz ve Buhar Türbinleri Satış Yöneticisi Dr. Ahmet ŞEKEROĞLU, İTÜ’den Doç. Dr. Gülgün KYAKUTLU ve Ege Üniversitesi Güneş Enerjisi Enstitüsü Enerji Teknolojisi Anabilim Dalı Başkanı Prf. Dr. Günnur KAÇAR gibi yirmiye yakın seçkin konuşmacı programda yer aldı.
 


Vector Organizasyon Genel Müdürü Göksel Ersoy organizasyonun oldukça başarılı geçtiğini, bir önceki organizasyona paralel ciddi başarı elde ettiklerini belirti. Ersoy, Türkiye’de B2B (business-to-business) konseptinde gerçekleştirilen ve Kojenerasyon-Trijenerasyon odaklı tek ve en büyük organizasyon olan Konferans sayesinde katılımcıların ticari faaliyetlerine vizyon kattıklarını belirtti.

Ersoy Enerji Konferansı, Tedarik Zinciri Yönetimi Konferansı, İnşaat Teknolojileri Konferansı, Filo Yönetimi Konferansı ve S&OP Konferansı gibi başarılı organizasyonlarının sektörlerin önemli oyuncuları tarafından yüksek ilgi gördüğünü ve bu organizasyonların devam edeceğini vurguladı.

www.vectorevent.com


Kaynak :

►vectorevent
Önder Eğer Önder Eğer Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder Yazdır