elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
PHOENIX CONTACT Yazdýr

PHOENIX CONTACT

A- A+
15.03.2014 tarihinden itibaren 60771 kez görüntülenmiþtir.


Sektör : Elektrik malzeme ve ekipmanları
Telefon : (0216) 481 0300
Faks : (0216) 481 8300
E-Posta : info@phoenixcontact.com.tr
Web Sitesi : http://www.phoenixcontact.com.tr/

İletkenler arasındaki ve baskılı devre üzerindeki elektriksel bağlantılar, otomasyon teknolojisi, sinyal dönüşümü ve aşırı gerilim koruma dünyasını kapsayan Phoenix Contact, 12.800 Phoenix çalışanı müşterileriyle partnerlik anlayışı ile çalışarak tüm dünyada yaratıcı ve yenilikçi ürünler sunmaktadır.

 
Phoenix Contact Türkiye
 
‘Bakır ve Fikirler’ den yola çıkılarak 1923 yılında kurulan Phönix Elektrizitatsgesellschaft, H. Knümann & Co.’nun Almanya’daki enerji firmaları ile yaptığı yoğun temaslar sonucu modüler ve ray klemenslerini icat etmiştir. Günümüzde, Firma Genel Merkezi Blomberg, Almanya’dadır. 1986 yılında kurulan Phoenix Contact Türkiye, günümüzde 45 çalışanı, ülke çapında yaygın ofis ve bayilik teşkilatı ile müşterilerine her zaman en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

 
Müşterilerimiz ve İş Ortaklarımızın Avantajları
 
İşbirliğimizin amacı herkes için fayda sağlamaktır. Global satış ağı tüm önemli pazarlarda müşteri odaklılığı temsil etmektedir. Bu amaçla, kalite sistemimizi ve gerekli kaynaklarımızı, gereksinimlerimiz doğrultusunda geliştirir, etkinliğini gözler ve sürekli iyileştiririz. Çalışanlarımızın daha etkin bir şekilde sonuca ulaşmalarını sağlamak için sürekli firma içi eğitimler düzenler, bilgi ve becerilerini geliştirerek yetkinliklerini artırır, günün gereği teknolojileri kullanarak uygun altyapı ve çalışma ortamını sağlarız. Varlıklarımızı hedeflerimize yöneltip, sürekli gelişen ülke ekonomisine katkıda bulunuruz.

 
Tüm Dünyada Müşteriye Odaklılık
 
Komple çözüm sunabilmek için sadece iyi ürün yeterli değildir, tüm dünyada iyi hizmet ve deneyimli servis de şarttır. Bireysel temaslar önemlidir. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında nitelikli bilgiler vermekle kalmıyor, müşterilerimizden aldığımız geri dönüşlerle sürekli yenilik ve ürün geliştirme çalışmaları yapıyoruz.
 

Gördüğünüz gibi Phoenix Contact global satış teşkilatını sürekli genişletmek için geçerli sebeplerimiz var. Bugün 80 bayi ve geniş bir satış teşkilatı Almanya’daki müşterilerden sorumludur. Tüm dünyada 50 temsilcilik ve 30 bayilik ile hizmet veriyoruz.

 
Pazarımız Müşterilerimizin Dünyasıdır
 
Ürünlerimize sanayinin her alanında rastlanılabilir. Bina otomasyonunda Phoenix Contact’ın sunduğu ray klemensler, arabirimler, otomasyon ürünleri ve aşırı gerilim koruma ürünleri oldukça önemli paya sahiptir.

Firma felsefemiz olan “İlham Veren Yenilikler” bizleri gün ve gün motive etmektedir. Yeni ürünler sunarak müşterilerimizin işlerini daha basit ve etkili kılmak en önemli ilkemizdir.