elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

PELSAN Ödül Gecesi Gerçekleşti

Aydınlatma sektöründe Türkiye’nin en büyük yerli üreticileri arasında yer alan Pelsan, İnsan Kaynakları bölümü tarafından 2011 yılında uygulamaya konulan Tanıma ve Takdir Sistemi kapsamında bir yıl süre içinde tamamlanmış olan başarılı projeler ve bu projelerin sahipleri ödüllendirdi.A- A+
01.04.2013 tarihli yazı 7070 kez okunmuştur.
Yıl içinde şirket hedef stratejilerine katkı sağlayan her türlü çaba ve davranışın tespiti ve emeği geçen çalışanların ödüllendirilmesi amacını taşıyan Takdir ve Tanıma Sistemi çalışanların proje bazlı çalışma alışkanlığı edinmesinde de önemli rol alıyor. Pelsan Ödülleri 2012, 19 Mart 2013 tarihinde I.B.B Atakent Kültür Merkezi'nde gerçekleşti. Ürün Geliştirme, Yaratıcılık ve Yenilikçilik, Yılın Projesi, Müşteri Memnuniyeti, Yılın Ekibi ve Reşit Göğüş Özel Ödülü kategorilerinde çalışanların ödüle layık görüldüğü gece büyük ilgi gördü. Pelsan ailesinin 476 çalışanın ve özel konukların katıldığı gecede Pelsan Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Göğüş, Yönetim Kurulu Üyeleri Yiğit Göğüş ve Yurdem Göğüş Çoruhlu geceye ev sahipliği yaptılar.


Açılış konuşmaları ve ödüllerin takdiminden sonra gecenin finalinde Perküsyon ustası Engin Gürkey ile Pelsan çalışanlarından oluşan "Ritme Işık Tutanlar"  perküsyon grubu sahne aldı. Ekip çalışması, takım ruhu, sinerji temalarının yön verdiği gecenin finalinde birlikte sahne alan grubun yapmış olduğu perküsyon gösterisi gecenin anlam ve önemini en iyi şekilde ifade etti. Enstrüman olarak Pelsan ürünleri olan yol ve cadde armatürleri, park bahçe armatürleri, etanj armatürler ve ofis armatürleri seçilmesi gecenin en önemli sürprizlerinden biriydi. Grubun solo gösterisinin ardından sahne alan Türkiye’nin ilk ve tek kadın perküsyon grubu Zilli’ye eşlik eden Pelsan Ritme Işık Tutanlar ekibi seyircileri coşturdu. Muhteşem gösteri Engin Gürkey’in 500 kişilik seyirciye yaptırdığı vücut perküsyonla devam etti. Seyirciye dağıtılan Pelsan ürünleri ile oluşan 500 kişilik dev orkestra Zilli Grubuna birlikte eşlik etti ve gösteri ödül gecesine damga vurdu.

 
 
Mehmet Cem Ateş Mehmet Cem Ateş Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder Yazdır