elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Pelsan Aydınlatma Istanbullight Aydınlatma Teknolojileri Fuarı'nda Ziyaretçilerini Aydınlattı

Pelsan Aydınlatma 8.’si düzenlenen İstanbullight Aydınlatma Teknolojileri Fuarı’nda yeni ürünlerini sektör ile paylaştı.A- A+
03.05.2013 tarihli yazı 10547 kez okunmuştur.
Aydınlatma sektöründe 30. Yılını geçtiğimiz yıl tamamlayan, konusunda ulusal ve uluslararası alanda pek çok başarıya imza atan Pelsan Aydınlatma, 18-21 Nisan 2013 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde bu yıl sekizincisi düzenlenen Aydınlatma Teknolojileri Fuarı ve Kongresine katıldı. Farklı tasarım ve konumu ile 250 firma arasında fuarda yerini alan Pelsan Aydınlatma’nın standında yeni ürünler göze çarptı. Ürün gamında bulunan 3000’den fazla ürün arasından seçilmiş ledli ürünlerin yanısıra, yol aydınlatma armatürleri, downlight armatürler, etanj armatürler, ofis armatürleri, bant armatürler, yüksek tavan armatürleri, ray spotlar, acil durum ve yönlendirme armatürleri ve komponentler sergilenen ürün grupları idi.

 Pelsan Yönetim Kurulu Üyeleri, ihracat ve yurtiçi satış temsilcileri ile pazarlama ekibi fuar boyunca ürünlerin teknik bilgilerini ziyaretçiler ile paylaştılar. Özellikle tüm ürünlerin Pelsan Aydınlatma’nın kendi laboratuvarlarında ölçümlenmiş verilerinin ziyaretçilerle paylaşılması farklılık yarattı. Sektörün ve iş dünyasının önde gelen isimlerinin yanı sıra, akademisyenler, yurt içi ve dışından gelen pekçok müşteri Pelsan Standında ağırlandı.

Pelsan, başarılı iş bağlantıları ve sunumlarının yanısıra etkinlik kapsamında gerçekleştirilen 9. Ulusal Aydınlatma Kongeresi’ne de sponsor olma mutluluğu yaşadı. Sponsor olarak destek verdikleri Kongre’de “Endüstriyel Tesislerde Aydınlatmanın İş Güvenliği ve iş Verimliliği Üzerine Etkisinin İncelenmesi” adlı bir bildiri de sunan Pelsan Aydınlatma bilime yaptığı yatırımlarla adından söz ettirmeye devam edecek gibi görünüyor. Aynı etkinlik kapsamında Pelsan’ın sosyal sorumluluk projesi olan tarihi Gaziantep Kalesi’nin LED armatürler ile aydınlatılması konusu da proje sunumu olarak yapıldı. Gaziantep’ten bu sunum için gelen müşterilerinin salonda olması ilgi çeken bir konu oldu.

 


Dört gün buyunca açık kalan İstanbul Light Fuarı’nda Pelsan Stand’ı ETMK’nın (Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu) destek verdiği ve TETÖP (Türkiye Endüstriyel Tasarım Öğrenci Platformu) işbirliği ile düzenlenen “Ofisler için Lineer Led Aydınlatma Armatürü Tasarım Atölyesi” etkinliğine sponsor olmanın mutluluğunu da yaşadı. Sektöre her zaman farklı bir gözle bakan ve sosyal sorumluluk projelerine büyük destek veren Pelsan Aydınlatma, ürünleri ile tasarlanan ve sergilenen armatürler de büyük dikkat çekti.
 

Mehmet Cem Ateş Mehmet Cem Ateş Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder Yazdır