elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Cebit Hannover 2013 Fuarına KOSGEB Destekli İş Gezisi!!!

Tübider bu yılki 5-9 Mart tarihleri arasında yapılacak olan Cebit Hannover 2013 Fuarına KOSGEB 'in de desteğini alarak bir iş gezisi düzenliyor.A- A+
18.02.2013 tarihli yazı 6414 kez okunmuştur.
Tübider' in iki yıl önce başlattığı Cebit Fuarı gezileri bu yılda devam ediyor.Bu yıl 5-9 Mart tarihleri arasında Almanya' nın Hannover kentinde yapılacak olan Cebit Hannover 2013 Fuarına Tübider 'in düzenlediği iş gezisine, Tübider üyeleri KOSGEB desteği ile katılabilme imkanına sahip. Bu iş gezisinde Cebit Fuarının gezilmesi ve ikili görüşmelerin yapılması planlanmaktadır.

Katılımcı firmanın bir Cebit organizasyonu olan Futurematch aracılı ile ikili görüşme yapması durumunda ulaşım, konaklama ve fuar giriş ücretinden % 50 oranın da KOSGEB desteği almaları mümkündür.(firma başına maksimum 2000 TL)

Düzenlenen gezide KOSGEB desteğini alabilmek için öncelikle Tübider ön başvurusu yapılmalı ardından KOSGEB veri tabanına kaydolup, genel destek programına girmek gerekmektedir. Ayrıca bu geziden nitelikli eleman istihdamı, tanıtım desteği gibi 12 farklı destekten yararlanılabilmektedir.

İlgilenen firmaların geziye katılabilmesi için dernek merkezi ile iletişime geçmesi gerekmektedir.


Ayrıntılı bilgiye www.tübider.org.tr den ulaşabilirsiniz

GÜNÜN FİRMASI