elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Bitirme Projeleri Sergisi ve İlk Bildiriler Konferansı Bu Yıl 2M Kablo Sponsorluğunda Gerçekleşecek

İnsan kaynağına ve eğitime verdiği çalışmalarla dikkat çeken 2M Kablo Bitirme Projeleri Sergisi ve İlk Bildiriler Konferansı 2013'e sponsor oldu. Unutmayın etkinlik 14-15-16 Haziran TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi'nde gerçekleşecek.A- A+
14.06.2013 tarihli yazı 13046 kez okunmuştur.
Temel sosyal sorumluluk anlayışı eğitime, toplumsal sorunlara ve ülkemizin insan kaynağının gelişimine katkı sağlama yönündeki çalışmalara destek vermek olan 2M Kablo, bu çalışmalar kapsamında geçtiğimiz günlerde Bitirme Projeleri Sergisi (BPS) ve İlk Bildiriler Konferansı (İBK) 2013 etkinliğine sponsor oldu.


►İlginizi Çekebilir: 2M Kablo Sinerji Buluşması

 

Daha önce gerçekleştirilen etkinliklerde, her değerlendirmenin öznellik taşıdığı gerçeğinden hareketle; projeler derecelendirmeye ve jüri değerlendirmesine tabi tutulmayarak, başvuran her projenin sergilenmesi sağlanmıştır.
 

  
 2M Kablo Sosyal Medya'da: facebook.com/2mkablo


Bitirme Projeleri Sergisi 2013 etkinliği de aynı yaklaşım ile;


Atılım Üniversitesi,
Çankaya Üniversitesi,
TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi, 
Orta Doğu Teknik Üniversitesi,
EMO adına EMO Ankara Şubesi ortak yürütücülüğünde gerçekleştirilecektir. Not: Ayrıca ülkemizdeki tüm üniversitelerinin öğrencileri projelerini sergileyebilecektir. 
 

 Elektrikport Sektör Rehberi: 2M Kablo San. ve Tic. A.Ş. 

 

BPS-2013 Kapsam ve Amacı
 

BPS-2013 (Bitirme Projeleri Sergisi 2013) etkinliği, BPS 2011 ve BPS2012 etkinliklerinin kapsamına benzer bir biçimde aşağıdaki ana disiplinler ve bu disiplinlere bağlı alt disiplinler altında gerçekleştirilecektir. Bitirme Projesi öğrencisinin öğrenim gördüğü bölüme göre değil, proje konusu dikkate alınarak ilgili başlık altına alınacaktır.

 

  Elektrik Mühendisliği Projeleri
  Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Projeleri
  Biyomedikal Mühendisliği Projeleri
  Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği Projeleri
  Tümleşik Projeler
 

 

100 Elektrik - Elektronik ve  Biyomedikal Proje

2M KABLO’nun sponsor olduğu ve yaklaşık 100 Elektrik - Elektronik ve  Biyomedikal projenin yer alacağı bu etkinlik 14 - 15 - 16 Haziran  tarihlerin de TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi - Sosyal Tesisler Binası’nda düzenlenecek. Çok sayıda Mühendis, birçok sektörden firma ve üniversitelerden akademisyenin katılım sağlayacağı bu etkinliğe katılımlarınızı bekliyoruz.
 

►Röportaj: 2M Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Dereli
• Tarih: 14 - 15 - 16 Haziran 2013
• Ziyaret Saatleri: 10.00 - 17.00
• Yer: TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Sosyal Tesisler Binası Söğütözü Caddesi No:43 Söğütözü/AnkaraOsman Kemal Dağ Osman Kemal Dağ Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder YazdırANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.