elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Microsoft Surface ile Yeni Bir Başlangıç

Tablet bilgisayar piyasası her geçen gün kızışırken, Microsoft 25 Ekim'de NewYork'taki etkinlikte tanıttığı Surface ile büyük ilgi topladı.A- A+
28.10.2012 tarihli yazı 7819 kez okunmuştur.
Microsoft’un bu cihaz için düşüncesi, yeni  Surface tablet ergonomisi ve kullanıcı deneyiminin kritik öneme sahip olması. Surface için genel müdürü  Panos Panay iddialı bir üretim olduğunu dile getiriyor ve şöyle diyor, "Bu cihazda hiçbir beklenmedik olay yoktur".
 
Microsoft Surface özellikle 2 mm’lik Touch Cover  klavyesiyle gerçekten çok ince ve esnek. Baskıya hassas klavyesine dokunulan tuşlar her daim hedefe ulaşıyor. Bu da bize rahat kullanım ve hızlı yazma özelliği katıyor.   Microsoft tanıttığı bu yeni nesil tabletiyle iddialı görünüyor.   
Surface’in ekranı klavyeden çok rahat bir şekilde ayrılabiliyor ve aynı şekilde tekrar takılabiliyor. Ürünün darbeye dayanıklılığı da fiziksel özelliğini arttırır yönde. Web kameralarının özelliği de çok fonksiyonel, geniş açılı mercek kullanılmış dolayısıyla tüm bir alanı algılayabiliyor.  USB ve Micro SD kart girişine sahip Surface rakiplerinden birkaç adım öne geçmiş bulunuyor. Şirket Microsoft Surface’i piyasaya 499 $’lık fiyatıyla  pazara sundu. Ayrıca, Surface'in avantajlarından biri de Microsoft Office'in Word, Excel gibi yazılımlarını ücretsiz sunması.  Surface tablet tek başına 200’ün üzerinde özel parçalarla farkını gösteriyor.Microsoft kesinlikle sonraki seviyeye kaliteli bir tasarım oluşturmuş görünüyor.


 
Microsoft Apple'ın piyasaya getirdiği inceleğin önemini kavramış gibi

 


Osman Kemal Dağ Osman Kemal Dağ Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder YazdırANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.