elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

İnternet Haftası

Türkiyenin 12 Nisan 1993'te başladığı internet macerası bu yıl 20. yılında. Bu yıl İnternet Yaşamdır sloganı ile 16.sı kutlanacak olan İnternet Haftası etkiniklikleri 8-21 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek.A- A+
12.04.2013 tarihli yazı 9738 kez okunmuştur.
Türkiyenin 12 Nisan 1993'te başladığı internet macerası bu yıl 20. yılında.
 


 
Hızla gelişen teknoloji sayesinde artı hayatımızın her alanına giren ve hayatımızı kolaylaştıran internet devasa bir dünya haline gelmiş durumda. İnsanların internete erişiminin gün gittikçe kolaylaşması ve her gün artan internet kullanıcısı sayısı sayesinde artık hayatımızda ikinci bir dünya haline gelmiş olan internet kendine has bir  kültür ve dil oluştumuş durumda. Bilgisayarın vazgeçilmez bir parçası haline gelen interneti akıllı telefonlar sayesinde artık cebimizde taşır hale geldik.

Ülkemizdeki gerçek anlamını ve hak ettiği değeri son yıllarda bulmaya bulmaya başlayan internetin ülkemize gelişinin 20.yılı 8-21 Nisan tarihleri arasında düzenlenen İnternet Haftası etkilikler ile kutlanıyor. İlki 1998 yılında kutlanan İnternet Haftası ülkemizde 16. yılını doldurmuş durumuda. Bu yıl İnternet Yaşamdır sloganı ile kutlanan hafta kapsamında yapılan etkinler hakkında daha geniş bilgi almak ve etkinlik programına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

 

ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.