elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

YAZARIN TÜM MAKALELERİ Ramazan Subaşı

Pic ile Elektronik Proje Tasarımı Video Anlatımı 2 | Elektrikport Akademi

Pic ile Elektronik Proje Tasarımı Video Anlatımı 2 | Elektrikport Akademi Evinizde, ofisinizde kendi yaptığınız dijital takvimi kullanmak ister misiniz? Ya da ofisinizdeki masanızda dijital bir kartvizit olmasını? Peki dijital termometreye ne dersiniz? Bunların hepsinin bir arada bulunduğu bir ürün tasarlamayı bu videomuzda öğr...

devam >>
Pic ile Elektronik Proje Tasarımı Video Anlatımı 1 | Elektrikport Akademi

Pic ile Elektronik Proje Tasarımı Video Anlatımı 1 | Elektrikport Akademi Evinizde, ofisinizde kendi yaptığınız dijital takvimi kullanmak ister misiniz? Yada ofisinizdeki masanızda dijital bir kartvizit olmasını? Peki dijital termometreye ne dersiniz? Bunların hepsinin bir arada bulunduğu bir ürün tasarlamak ister misiniz?

devam >>
Windows XP'de sona gelindi.

Windows XP'de sona gelindi. Microsoft tarafından yapılan açıklamada Windows Xp işletim sistemi ve Office 2003 porgramının desteğinin kesileceği belirtiliyor. Bu ne anlama geliyor, ne yapmamız lazım?

devam >>
Karşınızda Black Beaglebone

Karşınızda Black Beaglebone Texas Intruments (Ti) firmasının uzun zamandır beklenen ürünü Next-Generation Beaglebone bugün itibari ile Black Beaglebone adı ile satışa sunuldu. Black Beaglebone ilk versiyona göre çok daha üstün özellikli ve çok daha ucuz. Fiyatını ve özelliklerini me...

devam >>
Next-Generation Beaglebone İçin Geri Sayım Başladı

Next-Generation Beaglebone İçin Geri Sayım Başladı Beaglebone hayranlarını sevindirecek bir haber; Next-Gen Beaglebone geliyor! Next-Gen Beaglebone hakkında bazı detaylar netleşmiş durumda ama halen kesin olmayan detaylar var. Meraklıları için önemli kısımları derledik.

devam >>
İnternet Haftası

İnternet Haftası Türkiyenin 12 Nisan 1993'te başladığı internet macerası bu yıl 20. yılında. Bu yıl İnternet Yaşamdır sloganı ile 16.sı kutlanacak olan İnternet Haftası etkiniklikleri 8-21 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek.

devam >>
International Space Apps Challenge 2013

International Space Apps Challenge 2013 Dünya ve uzay ilgili projelerin geliştirdiği International Space Apps Challenge 2013 etkiniliğinin İstanbul ayağı Base-İstanbul'da 20-21 Nisan'da gerçekleşecek.

devam >>
Belge Özgürlüğü Günü

Belge Özgürlüğü Günü Free Software Foundation Europe ( Avrupa Özgür Yazılım Vakfı- FSFE) öncülüğünde 2008 yılından beri düzenlenen Belge Özgürlüğü Günü (BÖG)’nün bu yıl 6.sı kutlanıyor.

devam >>
Toplam 8 içerik bulundu. Görüntülenen 1 - 8
1