elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Robokan Robot Yarışması |
Okan Üniversitesi Mekatronik Kulübü

Türkiye’nin dört bir yanından öğrencilerin ve ekiplerin katılabileceği bir robot yarışması, Okan Üniversitesi Mekatronik Kulübü tarafından ilk kez düzenlenecek olan Robokan Robot Yarışması 26-27 Mart 2016 tarihinde gerçekleşecek. Hemen yerinizi alın.A- A+
03.02.2016 tarihli yazı 7228 kez okunmuştur.
2012 yılında Üniversitenin mühendislik öğrencileri tarafından kurulan, Okan Üniversitesi Mekatronik Kulübü tarafından ilk kez düzenlenecek olan  Robokan Robot Yarışması 26-27 Mart 2016 tarihinde Okan Üniversitesi Tuzla Kampüsünde gerçekleşecektir Türkiye’nin dört bir yanından öğrencilerin ve ekiplerin katılabileceği bir robot yarışmasıdır.

Robokan 2016, robotik alanda çalışma yapan öğrencileri bir araya getirmeyi hedefleyen, düzenlenecek yarışmalar ve seminerler ile robotik dünyasındaki gelişmeleri sorgulamayı planlayan bir etkinliktir.

Etkinlik, 2 gün sürecek ve Sumo, Mini Sumo ve Çizgi İzleyen olmak üzere 3 ayrı kategoride kayıt yaptırmış robotlar kendi aralarında kıran kırana rekabet edecektir.

Yarışmaya katılmak için kulübün resmi sayfasından Robot Kayıt bölümünden ön kayıt yapılması gerekmektedir. Yarışma kuralları ve detaylı bilgiler için Kulübün web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Ekibi web sitelerinden ve sosyal medyadan da takip edebilirsiniz:

 

 /Okan Mekatronik   @Okan Mekatronik

 @Okan MekatronikKaynak:

Mustafa Şirin Mustafa Şirin Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder YazdırAktif etkinlik bulunmamaktadır.