elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Proje Park |
14 - 15 Mayıs 2013

Bu sene 5. si düzenlenecek olan Proje Park organizasyonu, 14-15 Mayıs 2013 tarihlerinde firmaları ve sanayicileri, akademisyenleri, kamu kurumlarını ve öğrencileri bir araya getirecek. TÜBİTAK tarafından finanse edilen organizasyon kapsamında geçtiğimiz senelerde sanayiye yönelik 200 den fazla Ar-Ge projesi pazara çıkarılmış olup, sanayicilere yeni yatırım fırsatlarını, akademisyenlere bilimsel çalışmalarını ticari ürünlere dönüştürebilme fırsatlarını, öğrencilere ise projeleri ile kendilerini tanıtabilme fırsatını sağlamıştır.A- A+
03.05.2013 tarihli yazı 9099 kez okunmuştur.

Para ve Zekâ Buluşuyor! 

 
Proje Park; firma ve sanayicileri, akademisyenleri, kamu kurumlarını ve öğrencileri bir platformda toplayarak, üniversite ve sanayi iş birliğini gerçek manada sağlama potansiyeline sahip ulusal çapta düzenlenen bir Ar-Ge proje pazarı organizasyonudur.
 
Organizasyon kapsamında sizde projelerinizi ticarileştirme fırsatı yakalayabilir, projelerinize finansman bulabilir, mevcut proje siparişlerine önerilerde bulunabilirsiniz. Ayrıca projelerinize çözüm ortağı bulmak için proje ortaklık çağrısında da bulunabilirsiniz.
 

Farklı Fikirlerin, Ortak Noktası ?

 
Proje fikirlerin varsa
Projelerini ticarileştirmek istiyorsan !
Projene finansman ve pazar sağlayacak ortaklar arıyorsan !
Yeni projelere ve Ar-Ge ye ilgi duyuyorsan !
Bende proje geliştirmek istiyorum, projem yok ama ufkumu genişletmek istiyorum diyorsan !
Türkiye genelinden katılan seçkin bilim adamları ve sanayicilerle tanışmak istiyorsan !
Öğrenci olarak projelerin ve kişisel gelişimin için bir birinden değerli seminerlere katılmak istiyorsan !
14-15 Mayıs tarihlerinde Proje Park’13 ‘e sizi de bekliyoruz !
 

Etkinliğin Medya Ana Sponsoru: ''Elektrik Port''

 

 
 
Organizasyon kapsamında yapılan proje siparişleri ve ortaklık çağrıları için ETTO, taleplerin karşılanması amacıyla hem organizasyondan önce hem de organizasyondan sonra çalışma yürüterek organizasyondaki faaliyetlerin devamlılığını sağlayacaktır.
 
ETTO, organizasyon kapsamında yapılacak ikili görüşmelerde ve tarafların görüşmelere devam edip işbirliğine gitmeleri halinde sözleşme hazırlanarak tarafların haklarının güvence altına alınması konusunda destek sağlayacaktır.
 
Tarafların ilerleyen dönemlerde talep etmesi halinde, kamu Ar-Ge desteklerinin alınması için proje yazımı, projelerde üretilen teknolojilerin patentlerinin alınması noktasında da danışmanlık hizmetleri ETTO tarafından sağlanacaktır.
 
Daha özet bir ifade ile proje taraflarının bir araya gelmesi ve projenin hayata geçirilmesi noktasında irade göstermeleri durumunda; ETTO projenin başlangıcından ticarileşmesine kadar geçen tüm süreçte taraflara yardımcı olma görevini üstlenecektir.
 
Proje Park'a katılım tamamen ücretsiz olup, Erciyes Üniversitesi tarafından sağlanan bir kamu hizmetidir. Kayseri dışından organizasyona projeleri ile katılan katılımcıların yolculuk ve konaklama ücretleri karşılanmaktadır.

Ayrıntılı bilgi ve katılım için www.projepark13.com adresini ziyaret ediniz.
 
Yer: Erciyes Üniversitesi, Sabancı Kültür Sitesi
 
Çağdaş Ozan Pamuk Çağdaş Ozan Pamuk Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder YazdırAktif etkinlik bulunmamaktadır.