elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

İTÜRO Çalışmaları Son Hızıyla Devam Ediyor

Türkiye' nin robot alanındaki en büyük organizasyonlarından biri olan İTÜRO, organizasyon komitesinin yoğun çalışmaları bu yılda farkını gösterecek bir etkinliğe hazırlanıldığını gösteriyor.A- A+
16.03.2013 tarihli yazı 6770 kez okunmuştur.
 

Brüksel Üniversitesi’nden Prof. Dr. Marco Dorigo İTÜRO 2013’te
 

Uluslararası bir organizasyon olma konusunda her geçen yıl önemli adımlar atan İTÜ Robot Olimpiyatları’nda bu sene Belçika’nın Brüksel Üniversitesi’nden elli binin üzerinde alıntısı bulunan Prof. Dr. Marco Dorigo, üzerinde büyük çalışmalarda bulunduğu swarmanoid (sürü robotları) üzerine seminer vermek üzere konuk oluyor.                
 

Panel Katılımcıları Belli Oldu
 

İTÜRO kapsamında düzenlenecek olan, “Robotikte Doğadan Esinlenme” konulu panelde Atılım Üniversitesi’nden Prof. Dr. Abdülkadir Erden, Festo AŞ’den Teknik Destek Mühendisi Lalehan Can konu ile ilgili sunumlarını gerçekleştirirken, İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden Doç. Dr. Şima Etaner Uyar moderatör olarak yer alacaktır.
 

Yarışma Kuralları Güncellendi
 

İTÜRO 2013’ün üçü yeni on kategorisinin güncellenmiş kurallarına yeni ituro.org adresinde mevcuttur. Yarışmacılar kayıtlarını ve serbest kategori ön raporlarını 31 Mart 2013’e kadar online olarak yaptırabilirler.
 

İTÜRO 2013’e Katılmak İçin Son Tarih 31 Mart 2013
 

İTÜ Robot Olimpiyatları’nın üçü yeni on kategorisine yarışmacı olarak katılmak isteyen ekipler en son 31 Mart 2013 tarihinde yenilenmiş ituro.org adresinden online kayıt yaptırabilirler.
 
 
Çağdaş Ozan Pamuk Çağdaş Ozan Pamuk Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder YazdırAktif etkinlik bulunmamaktadır.