elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

13. RLC Günleri |
YTÜ IEEE Öğrenci Kolu

RLC Günleri sektörün devlerini öğrencilerle buluşturmaya devam ediyor. ’Sektörün En Bilinen Öğrenci Etkinliği’ ünvanıyla bu sene on üçüncüsü düzenlenecek olan RLC Günleri her sene yenilenen konularıyla farklı bir soluk kazanıyor. Geleceğine yön vermek için 13.RLC GÜNLERİ’ne sen de davetlisin.A- A+
07.02.2017 tarihli yazı 6705 kez okunmuştur.
Sektöre imza atmış firmalar, dernekler ve akademisyenlerimizin işbirliği ile‘ Sektörün En Bilinen Öğrenci Etkinliği’ 13. RLC Günleri, 28 Şubat 1-2 Mart 2017 tarihlerinde YTÜ Elektrik-Elektronik Fakültesinde öğrencilerle buluşacak.

YTÜ IEEE Öğrenci Kulübü tarafından 2005 yılından bugüne kadar düzenlenen RLC Günleri, öğrenci-sektör-akademisyen arasındaki köprüyü kurarak katılımcıları en iyi şekilde bilgilendirmeyi amaçlayan, sektörde tecrübe edinmiş kişilerin bilgi aktarımından kişilerin istifade ettiği önemli bir çalışmaya imza atmaktadır. 

 
Etkinlik İçeriği

RLC Günleri 13.senesinde de sektörün önemli isimlerini öğrenciler ile buluşturmaya devam ediyor. Bu sene etkinliğimizde Schneider Electric Genel Müdür Yardımcısı Mehmet ÖZALP, AVL Genel Müdür’ ü Umut Genç ve birbirinden değerli sektörün önemli kişileri etkinlikte olacak.

13.'sü düzenlenecek RLC Günleri Etkinliği geçen yıl 53 farklı üniversite ve 40 farklı bölümden toplamda 2700 katılımcıya ev sahipliği yaparak öğrenci etkinlikleri arasında rekor bir sayıya ulaştı. Aynı zamanda  katılımcılarını 16 oturum, 4 panel ve 10 şirket stantı ile karşılayıp şirketler, dernekler ve akademisyenlerle buluşmalarını sağladı.


Peki  13.RLC Günlerinde Bu Sene Neler İşlenecek?

Endüstri 4.0, Güneş-Rüzgar-Nükleer Enerji, CV Hazırlama ve Kariyer, Savunma Sanayi gibi konularla sektör mercek altına alınacak.
 
Eğer siz de "Sadece Derse Girerek Mühendis Olunmaz!" diyenlerdenseniz 13.RLC Günlerine etkinliğine davetlisiniz!  

Etkinlik konaklamalıdır.

Etkinlik ÜCRETSİZ ve SERTİFİKALIDIR.

 
Kayıt olup ve sen de bu etkinliğin içinde yerini almak için:
rlc.ytuieee.com
 
Sosyal Medyada RLC Günleri

/rlcgunleri  @rlcgunleri /rlcgunleri

 
Mustafa Şirin Mustafa Şirin Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder YazdırAktif etkinlik bulunmamaktadır.