elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Yaya Güvenliği
"NEOS ZEBRA LED" Aydınlatma ile Sağlanıyor

Dış aydınlatma enerji tasarrufu kadar kaza riskinin minimize edilmesi ve can güvenliği açısından da büyük önem taşıyor. Aydınlatma sektörünün dünya devleri arasında yer alan Belçika merkezli Schréder, yaya geçitleri için tasarladığı NEOS ZEBRA LED armatürler ile yaya geçitlerinde yayaların ve araç sürücülerinin can güvenliğine yönelik önemli bir katkı sağlıyor.A- A+
23.03.2015 tarihli yazı 7688 kez okunmuştur.
 
Doğru Aydınlatma Riski Azaltıyor

Yaya güvenliği için Schréder tarafından tasarlanmış olan NEOS ZEBRA LED armatürler, yaya geçitlerinin aydınlatılmasında öne çıkıyor. Schréder’in dünyanın 40’tan fazla ülkesinde özellikle yaya trafiğinin yoğun olduğu, okul, hastane, toplu ulaşım alanları gibi yaya geçitlerinin daha sık kullanıldığı kritik bölgelerde kullanıma uygun olan NEOS ZEBRA LED armatürleri, hem yayalara hem de araç sürücülerine konforlu bir görüş sağlıyor.
 


 
  NEOS ZEBRA LED armatürler ayrıca OrientoFlex® kavramına dayanarak, titizlikle LED’lerin yönlendirilmesi ile yaya geçidi üzerindeki ışık akışını maksimum düzeye çıkarıyor.
 
 
 
 


LED Teknolojisi ile Enerji Tasarrufu

Yüksek güç LED ile donatılmış ve gerçek bir kontrast oluşturan, odaklanmış  ışık hüzmesine sahip olan NEOS ZEBRA LED 60 watt armatür gücü ve 5500 lumen ışık akısı ile güvenlik ve konforun yanında enerji tasarrufu ile de öne çıkıyor.

 
MONTAJ YÜKSEKLİĞİ 4 mt  - 6mt
ARMATÜR IŞIK AKISI 5500 lm
RENK SICAKLIĞI 6000K
LED MODÜL SAYISI 48 LED
ARMATÜR GÜÇ 60W
KORUMA SINIFI IP66 (*)
DARBE DAYANIKLIIĞI  IK08 (**)
GERILIM  230V – 50Hz
ELEKTRİK SINIFI  1(*)
AGIRLIK 12.6 kg
GÖVDE MALZEMESİ ALUMINYUM
ON KAPAK TEMPERLI CAM
   
(*) : IEC-EN 60598 (**) : IEC-EN 62262
 

 Kaynak:

 
Ahmet Gökhan Seyrek Ahmet Gökhan Seyrek Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder YazdırAktif etkinlik bulunmamaktadır.
ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar