elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Talebe Özel Üretim ile Hızlı ve Verimli CNC İşleme

Parça imalatı geleneksel metodlarla oldukça zaman alıcı bir üretimdir. Xometry'nin Anlık Fiyat Motoru teknolojisi ile artık saniyeler içinde online ücretsiz fiyat teklifi alabilir ve tüm CNC işleme ihtiyaçlarınız için dünyanın en büyük üretim kapasitesine anında erişebilirsiniz.A- A+
23.10.2023 tarihli yazı 4811 kez okunmuştur.

Özel Üretimde Devrim Niteliğindeki Teknoloji


Özel üretime olan talebin artmasıyla birlikte Xometry, yalnızca birkaç tıklamayla anında fiyat teklifi sağlayan devrim niteliğinde bir online platform sunmaktadır. Xometry bu yenilikçi teknolojisi ile CNC İşleme projelerinizde haftalarca bekleme süresini kaldırıyor ve fiyat teklifinden teslimata kadar olan süreyi on beş güne kadar kısaltıyor.
CAD dosyalarınızı platforma yükledikten sonra yapay zeka destekli Anlık Fiyat Motoru çalışmaya başlar ve projenizin üretim ve teslimat maliyetlerini 30 saniye içinde hesaplar. Devamında CNC işleme, 3D baskı, sac metal şekillendirme, silikon kalıplama ve enjeksiyon kalıplama için dünyanın en geniş üretim kapasitesine erişirsiniz.

Avrupa çapında 2000'den fazla, Türkiye’de ise 500’den fazla nitelikli ve güçlü üretim partner ağından oluşan Xometry, prototiplemeden seri üretime kadar her türlü üretiminiz için CNC işleme hizmetleri sunabilmektedir. Her üretim partneri, kısa teslimat süresi ve ürünlerinizde kalite garantisi sağlayabilmek adına Xometry ağına katılmadan önce sıkı bir yeterlilik denetiminden geçmektedir ve sadece gerekli sertifikalara sahip olanlar üretim partneri olarak sisteme kaydedilmektedir.
 

3 Adımda Projenize Teklif Alın


Adım 1Bir veya birden fazla projeniz için CAD dosyalarınızı Anlık Fiyat Motoru’na yükleyin. Farklı parçalar için birden fazla tasarım yükleyerek tek bir teklif alabilirsiniz. Tüm yüklemelerinizin ve verilerinizin Xometry’de güvenle korunduğunu unutmayın.

Adım 2 - Öncelikle ihtiyacınız olan CNC işleme yöntemini seçin (CNC torna, CNC dik işlem, tel & dalma erozyon). Daha sonra hem metaller (alüminyum, çelik, paslanmaz çelik, titanyum, bakır vb.) hem de plastikler (PP, PC, POM, PEEK vb.) olmak üzere 30'dan fazla malzeme ve çok çeşitli ardıl işlemler ve sertifikalar arasından malzeme seçiminizi yapın.

Adım 3 - Parçanız için tüm özelleştirmeleri yaptıktan sonra siparişinizi onaylayın. Tasarımınız mühendislerden oluşan bir ekip tarafından analiz edilecek ve talebiniz hem maliyet hem de kalite açısından en uygun üreticiyle eşleştirilecektir.


Fiyat teklifinden parça teslimatına kadar üretim sürecinizin her aşamasında uzman Xometry ekibi sizinle yakın iletişim halinde çalışır ve sipariş edilen parçaların kalitesinin sürekli olarak mükemmel olmasını ve teslim sürelerine uyulmasını sağlar.


 
Xometry tarafından CNC Işleme ile Üretilmiş Parça Örnekleri

 

Mühendisler Tarafından Mühendisler için Oluşturulmuş Bir Platform


Anlık Fiyat Motoru, çeşitli parçalar ve prototipler için tahminler sağlamak ve bununla birlikte zamandan tasarruf etmek için güvenilir bir ortak arayan mühendislere ve tasarımcılara harika bir yardımcıdır. Xometry'nin fiyatlandırma ve kaynak bulma algoritması, kullanıcıya mümkün olan en rekabetçi fiyatlı teklifi sunmak için binlerce veri parçasını saniyeler içinde birbirine göre karşılaştırır.

Xometry ayrıca web sitesinde ve Anlık Fiyat Motoru’nda birçok pratik bilgi sunmaktadır. Örneğin; farklı CNC işleme yöntemlerinin açıklamaları, tasarımlar oluştururken kaçınılması gereken hatalar, işlenmiş parçaların imalat maliyetinin nasıl azaltılacağı, mevcut çeşitli malzemelerin açıklamaları bunlardan bazılarıdır. İhtiyacınız ne olursa olsun, parça üretimi yolculuğunuzu daha verimli hale getirmek için Xometry’de size yardımcı olacak faydalı içerikler bulabilirsiniz.


Kaynak:


Aktif etkinlik bulunmamaktadır.
ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar