elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Mitsubishi Electric'ten 7/24 'Net' Görüntü

Dünya genelinde 71 binin üzerinde Videowall sistemi kurulumu bulunan Mitsubishi Electric, pazarın ve kullanıcıların gerçek ihtiyaçlarını analiz edip anlayarak kazandığı deneyimle yeni VideoWall DLP LED küpünü üretti.A- A+
22.09.2015 tarihli yazı 11678 kez okunmuştur.
Sektörüne ileri teknoloji görüntüleme çözümleri sunan Mitsubishi Electric, Videowall ailesinin yeni ürünü VS-60HS12U DLP Küp ile kontrol odalarındaki LCD ve DLP küpler arasındaki boşluğu doldurmaya hazırlanıyor. Hem birleşim mesafesindeki inceliği hem de derinliğiyle fark yaratan ve sahip olma maliyeti avantajı sunan yüksek enerji tasarruflu bu küpler, 7 gün 24 saat çalışmaya uygun olarak tasarlandı. 
 
 

Video Wall VS-60HS12U DLP LCD EKRAN

Mitsubishi Electric’in yeni küpü, ısıdan etkilenmeyen görüntüleme ekipmanı 0,65 inç DLPTM çip ile özellikle 7/24 çalışan ortamlarda sürekli aynı görüntü izlense dahi yüksek görüntü kalitesi ve dayanıklılık sunuyor. LCD ekranlar yüksek birleşim aralıkları, görüntü kalıntısı ve yanma gibi sebeplerle 7/24 çalışmaya uygun olamayabilirken DLP teknolojisi, sahip olduğu özelliklerle Videowall çözümleri arasında devamlı çalışmaya uygun bir çözüm olarak öne çıkıyor.
 
 

Mitsubishi Electric Video Wall 7/24 Kesintisiz Çalışma 

Mitsubishi Electric’in sıfıra yakın birleşim mesafesi ve yüksek çözünürlük özellikleriyle ürettiği yeni ince DLP küpü VS-60HS12U, Seventy Serisi DLP küplerinde olduğu gibi LED ışık kaynağı teknolojisine sahip olması ve bakım gerektirmemesiyle maliyet avantajı sağlıyor. 24 saat çalışmaya uygunluk ve kompakt derinlik sunan bu ürün, köşeden köşeye 60 inç ve 520 milimetre derinliği ile geleneksel arkadan projeksiyonlu küplerin* neredeyse yüzde 40’ı kadar yer kaplıyor. *VS-62WEF78 referans alınmıştır.
 

LED EKRAN Çözümleri - Full HD Led Ekran: Videowall

Mitsubishi Electric tarafından patentli Renk Uzayı ve Dijital Tonlama Devreleri ile FullHD çözünürlüğünde görüntü kalitesi sunan VS-60HS12U DLP Küp, LCD seviyesinde (700 cd/m²) parlaklık veriyor. Ayrıca sahip olduğu orjinal LED güç kontrol devresi ile uygulamaya ve ışık ortamına bağlı olarak 3 farklı parlaklık modunda kullanılabiliyor. Dahili sensörleri ile renk dengesini otomatik olarak ayarlayan VS-60HS12U DLP Küp, komşu ekranlar arasında renk ve parlaklık dengesini de koruyor.


Bakım gerektirmiyor!

Yalnızca önden erişimli olan, arkadan erişim gerektirmeden duvara sıfır kurulabilen VS-60HS12U DLP Küp tescilli hava soğutma sistemine sahip. Bu sayede yaklaşık 50 bin saat çalışma ömrü vadeden VS-60HS12U modeli bakım gereksinimi duymaması nedeniyle tercih ediliyor.
 
Enerji tasarruflu LED ışık kaynağı, çevre bilinci yüksek Mitsubishi Electric teknolojileriyle birleşince en parlak modda 123W, ekonomik modda ise 61W tüketim değeriyle rakipsiz güç tüketimi sunan VS-60HS12U, minimum ısı yükü ve sessiz çalışması ile de dikkat çekiyor.
 

Mitsubishi Electric Corporation Hakkında

Mitsubishi Electric Corporation (TOKYO: 6503), güvenilir ve yüksek kaliteli ürünler üretmekte 90 yılı aşkın tecrübeye sahip ve Videowall/görsel veri sistemleri, bilgi işlem ve iletişim sistemleri, uzay geliştirme ve uydu iletişimleri, tüketici elektronik cihazları, sanayi teknolojileri, enerji, nakliye ve inşaat makinelerinde kullanılan elektrikli ve elektronik donanımlar üretimi, pazarlaması ve satışında bir dünya lideri kabul ediliyor. Mitsubishi Electric, kurumsal ilkesi “Changes for the Better” ve çevre ilkesi “Eco Changes” doğrultusunda küresel ve önde gelen çevre dostu bir şirket olmayı ve toplumu teknolojileriyle zenginleştirmeyi hedefliyor. Şirket 31 Mart 2015’te sona eren mali yılda 4.323,0 milyar Yen (36 milyar USD*) konsolide satış geliri elde etti.

Ayrıntılı bilgi için bkz. www.MitsubishiElectric.com  

*Tokyo Döviz Piyasasında 31 Mart 2015’te ilan edilen 1 USD = 120 Yen kambiyo kurundan hesaplanmıştır.
Kaynak:


Mustafa Şirin Mustafa Şirin Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder YazdırGÜNÜN FİRMASI