elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

ENTESCUP 2015 Şampiyonu Belli Oldu!

Bu yıl onuncusu düzenlenen ENTESCUP turnuvası Samsun ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin de katılımı ile 10 bölgede gerçekleştirildi. Turnuva 14 Mart 2015 tarihinde elektrik sektöründeki 230 firmanın çalışanlarından oluşan 92 takımla başladı.A- A+
26.05.2015 tarihli yazı 9393 kez okunmuştur.
Bu bölgelerin şampiyonu olan takımların katılımı ile ENTESCUP Büyük Türkiye finalinin beşincisi 8-9 Mayıs tarihlerinde Didim’de düzenlenen organizasyonla gerçekleşti. Büyük Türkiye Finali’nde Eskişehir’den KRC Elektromarket, Antalya’dan CLK Akdeniz, Ankara’dan EPTİM Pano, Gaziantep’ten Anel Elektromarket, İstanbul’dan Gül Pano, İzmir’den KNL Elektrik, Kayseri’den KOSBM, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden KIBTEK, Samsun’dan Galip Mühendislik ve Konya’dan Özolgun Pano takımları mücadele etti. 300 kişinin katıldığı büyük finalde Eskişehir temsilcisi KRC Elektromarket birincilik kupasını kaldıran takım oldu. İkincilik kupası KKTC’den KIBTEK, Üçüncülük Kayseri’den KOSBM’nin oldu. Kupa kazanan takımlar haricinde en centilmen takım, gol kralı ve en iyi kaleciye de plaketleri takdim edildi. Elektrik elektronik sektöründeki bu en büyük halı saha futbol turnuvasında kazanan takımlara kupalarını, plaketlerini ve madalyalarını ENTES yöneticilerinden teslim aldılar.

Entes Elektronik A.Ş, turnuva boyunca kendilerini yalnız bırakmayan bayilerine, iş ortaklarına ve ENTESCUP 2015’e katılan tüm takımlara teşekkür ediyor.