elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Cumartesi Seminerleri |
PTPOWER Push-in Bağlantılı Yüksek Akım Klemensleri

ElektrikPort'un sektörü yakından takip etmemizi sağlayan projesi Cumartesi Seminerleri'nin yeni konuğu Phoenix Contact firmasından Endüstriyel Komponentler Ürün Grubu Yöneticisi Sn. Sevgi Başak GÜRSOY, 13 Haziran 2015 - Saat 11.00'de canlı yayında takipçilerimiz ile elektrikport.tv adresinde buluşacak. Detaylar haberimizde.A- A+
11.06.2015 tarihli yazı 8358 kez okunmuştur.

[GÜNCELLEME] 13 Haziran 2015 Tarihli Elektrik Port Cumartesi Seminerleri 'nin konuğu Phoenix Contact  firmasından Endüstriyel Kompanentler Ürün Grubu Yöneticisi Sn. Sevgi Başak GÜRSOY 'un "PTPower Push-in Bağlantılı Yüksek Akım Klemenslerikonu başlıklı sunumunu izleyebilirsiniz.


Canlı Yayın: elektrikport.tvSektörel Eğitim Projesi: Cumartesi Seminerleri
 
Türkiye'nin en büyük mühendislik portalı ElektrikPort, Cumartesi Seminerleri ile sektöre heyecan verici bir yenilik getirmişti.

"ElektrikPort Cumartesi Seminerleri" ile konusunda uzmanlığı kanıtlanmış olan, sektöre yön veren firmaların yönetici ve mühendislerini ofisimizde misafir ederek, canlı yayın aracılığı ile siz değerli ziyaretçilerimiz ile buluşturuyoruz. Kayıt gerektirmeden ücretsiz olarak 13 Haziran 2015 Cumartesi | Saat 11.00'de elektrikport.tv'ye davetlisiniz. 

Cumartesi Seminerleri'nde sıradaki canlı yayın konuğumuz, Phoenix Contact firmasından,"PTPOWER Push-in Bağlantılı Yüksek Akım Klemensleri" konusu üzerine birçok seminer ve eğitim programlarına katılan ve konusunda uzman olan, Endüstriyel Komponentler Ürün Grubu Yöneticisi Sn. Sevgi Başak GÜRSOY olacak ve ElektrikPort takipçileri ile buluşacaktır.
 
PHOENIX CONTACT:

"PTPOWER Push-in Bağlantılı Yüksek

Akım Klemensleri"

Canlı Yayın: elektrikport.tv

13 Haziran 2015 Cumartesi | Saat 11.00 - 12.00#PTPOWER Hashtag'ini kullanarak twitter üzerinden sorularınızı canlı yayın öncesinde ve yayın sırasında  Endüstriyel Komponentler Ürün Grubu Yöneticisi Sn. Sevgi Başak GÜRSOY'a iletebilirsiniz.


Phoenix Contact Geçmiş Seminerlerini

İzleyin


 Phoenix Contact Webinar - 1:
  Güneş Enerjisi Çözümleri


 
Phoenix Contact Webinar - 2:
  Röle Teknolojisinin Temelleri ve Yeni Rifline Complete Röle Serisi


 
Phoenix Contact Webinar - 3:
  Aşırı Gerilim Sebepleri ve Korunma


 
Phoenix Contact Webinar - 4:
  Kablosuz Haberleşme


ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.