elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

3. SİNERJİTÜRK Haberleşme Bilişim Etkinliği

SİNERJİTÜRK, 3. SİNERJİ TÜRK HABERLEŞME BİLİŞİM etkinliğine siz değerli bilişim severleri davet ediyor.A- A+
26.01.2013 tarihli yazı 6666 kez okunmuştur.
SİNERJİTÜRK; yurtdışında yaşamakta olan Türk İş Kadını/İş Adamı, Akademisyen ve üst düzey yöneticiler ile yurt içinde benzer konumlarda bulunan meslektaşları arasında ARGE yenileşim (inovasyon), üretim ve pazarlama gibi tüm evrelerde iş birlikteliklerinin oluşturulması, geliştirilmesi temel fikir ve yaklaşımına sahiptir.

SİNERJİTÜRK ; bugüne kadar “Haberleşme & Bilişim” ve “Savunma-Uzay-Havacılık” sektörlerinde 2008 ve 2010 yıllarında 4 etkinlik gerçekleştirdi. Bu etkinliklerin tümü ilgili sektörel basının yanı sıra ulusal yazılı ve görsel basında da oldukça geniş şekilde yer almış ve son etkinliğimizin açılış konuşmaları TRT Televizyonunda canlı olarak yayınlanmış ve zaman zaman da konferans merkezine bağlanılarak canlı röportajlar yine TRT’de yayınlanmıştır. 

3.Sinerji Türk Haberleşme Bilişim Etkinliği


SİNERJİTÜRK “Haberleşme&Bilişim” ve “Savunma-Uzay-Havacılık” etkinlikleri sırasında fuaye alanlarındaki ilgi çeken standlar açıyorlar. Sayın Bakanlar ve üs düzey tüm yöneticiler olmak üzere yurt içinden ve yurt dışından gelen tüm katılımcılar standları ziyaret ediyorlar. Böylelikle, işbirliğinin temeli olan farkındalığın gelişmesi sağlanmıştır. Derli toplu ve çok fazla sayıda firmanın kabul edilemediği “Sergi Alanında” İş Kadınları, İş adamları, Akademisyenler, Bürokratlar ve Yöneticiler buradaki şirketlerin ve projelerin faaliyetleri, kabiliyet ve kapasiteleri hakkında doğrudan bilgi sahibi olabilmişlerdir.

Bu sene;

3. SİNERJİTÜRK - SAVUNMA TEKNOLOJİLERİ
 (11 - 14 Ekim 2012)

3.SİNERJİTÜRK - HABERLEŞME&BİLiŞİM
(14 - 17 Şubat 2013)

SİNERJİTÜRK - OTOMOTİV 2013
(Mart & Nisan 2013)

SİNERJİTÜRK - SAĞLIK-TEKNOLOJİLERİ 2013
(Mart & Nisan 2013)

SİNERJİTÜRK - ENDÜSTRİYEL TASARIM 2013
(Mart & Nisan 2013)etkinlikleri ile ülke bazında 37 büyük işbirliğini, onlarca profesyonel ve akademisyen ile kurulmasını sağlıyorlar. Güçlü köprülere, çeşitli profesyonelimize yeni olanaklar oluşmasına sağlayan katkılarından daha da fazlasını sağlamaya çalışıyorlar.

SİNERJİTÜRK "Ülkemizin kalkınmasında fayda sağlamak olan birincil hedefimizdir. Sizlerin değerli katkı ve Desteklerinizle her geçen gün bu önemli görevi daha iyi bir şekilde yerine getirir hale gelmektedir.Türkiye için elbirliği ile çalışmaya ve SİNERJİ yaratmaya devam ediyoruz."  vizyonlarıyla faaliyetteler.

Hiçbirimiz, Hepimiz Kadar Güçlü Değiliz !

Kaynak : Abdullah Raşit GÜLHAN \ SİNERJİTÜRK Etkin İş ve Güç Birliği Platformu Başkanı
Osman Kemal Dağ Osman Kemal Dağ Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder Yazdır