elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

İZMİR'DE MARBLE Fuarı Başladı.

İZFAŞ organizatörlüğünde 27 – 30 Mart 2013 tarihleri arası İzmir Fuar Alanı'nda düzenlenen MARBLE 19. Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı ziyaretçilerini bekliyor.A- A+
27.03.2013 tarihli yazı 6157 kez okunmuştur.
27 – 30 Mart 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilecek MARBLE – 19. Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’na ilişkin hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. İzmir, bir dünya buluşmasına hazırlanıyor. Fuar alandaki çalışmaları izleyen İZFAŞ Genel Müdürü V. Mehmet Şakir Örs, fuar katılımcısı Tureks Turunç Madencilik firma yetkilisi İlyas Bayrakçeken’e Marble rozeti taktı. Tüm katılımcı firmalara, sektöre destek ve katkıları için teşekkür etti.

Alanındaki diğer fuarlardan farklı olarak Avrupa ve Ortadoğu ülkeleri arasında bir köprü olma görevini de üstlenen ve doğaltaş sektörünün bayramı olarak gösterilen MARBLE,  mermer ve doğaltaş sektörünü İzmir’de buluşturacak fuar için İZFAŞ personeli tam kadro çalışıyor.

Sadece profesyonel  ziyaretçiye açık olarak düzenlenen MARBLE’da, mermer ve doğaltaş, fabrika makinaları, ocak-iş makinaları ekipmanları ve sarf malzemeleri olmak üzere 4 ana grupta ürünler sergilenecek.

İZFAŞ Genel Müdürü V. Mehmet Şakir Örs“Sektöründe dünyanın en büyük fuarlarından birini düzenlemenin heyecanıyla; MARBLE Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nı 19’uncu kez organize etmenin övüncünü yaşıyoruz. İzmir ve İZFAŞ olarak, dünya çapında bir buluşmaya ev sahipliği yapıyoruz.

MARBLE’ın bu yıl da önemli iş bağlantılarının gerçekleştirildiği bir “ticaret geliştirme merkezi” olması için uğraş verdik. İnanıyorum ki İzmir, Türkiye’nin ilk fuar kenti olma sıfatı ve ciddi fuarcılık birikimiyle, dünya fuarcılığında ses getiren işler yapmaya devam edecek ve MARBLE da yakın gelecekte dünya doğaltaş endüstrisinin en büyük fuarı olacak”
dedi.
Osman Kemal Dağ Osman Kemal Dağ Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder YazdırANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.