elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

CeBIT Bilişim Fuarına Ücretsiz Davetiye !

CeBIT Bilişim Eurasia Uluslararası Bilgi ve İletişim Teknolojileri, Uydu İletişimi, Yayıncılık, Kablo ve TV Sektörü Fuarı 29 Kasım – 2 Aralık 2012 tarihleri arasında CNR Expo, Yeşilköy'de sizleri bekliyor.A- A+
15.11.2012 tarihli yazı 17234 kez okunmuştur.
İsmini Avrasya'dan alan CeBIT,2000 yılından beri İstanbul'da yapılan bilişim fuarıdır.Avrasya'nın bir numaralı Bilişim, Teknoloji ve İletişim Platformu CeBIT Bilişim Eurasia ve CeBIT Sinerji Zirvesi Bilişim Dünyasını bir kez daha buluşturmaya hazırlanıyor.

CeBIT Bilişim Eurasia 2012 için ücretsiz davetiyeler, fuarın sitesinden temin edilebilir. CeBIT fuarına ücretsiz davetiyenizi almanız için yapılması gerekenler şu basit maddelerden ibaret.
►Linke tıklayarak online kayıt olun. http://www.cebitbilisim.com/tr/online_kayit.html 
► Onay kaydını tamamlamak için e-postanıza gelen maili kontrol edin.
► Ve her hangi bir yazıcıdan, CeBIT Bilişim Eurasia 2012 Fuarına ücretsiz davetiyenizin çıktısını alın.
 


 


Fuarla eş zamanlı düzenlenecek CeBIT Sinerji Zirvesi, önemli konu başlıkları ve çok değerli konuşmacılarıyla bilişim sektöründe gündem yaratacak!Düzenlendiği ilk yılında ziyaretçi akınına uğrayan CeBIT Sinerji Zirvesi, 2012 yılında da çeşitli sektörlere yönelik seminer, panel, konferans ve firma sunumlarından oluşan yeni ve kapsamlı programı konuşmacılarıyla iş dünyası ve bilişim sektörü profesyonellerine etkin bir platform yaratmaya devam ediyor. CeBIT Sinerji Zirvesi 2011 yılında 6 salonda 4 gün boyunca kendi alanlarında uzman 230 konuşmacı ve 22 tane toplantı konusuyla Türkiye ve Avrasya'da bilişim konusunda yapılan en büyük etkinlik olmayı başarmıştır.

Rakamlarla CeBIT Sinerji Zirvesi 2011

►2.220 kayıtlı ziyaretçi
►4.000'in üzerinde oturum katılımı
►22 konu başlığı
►95 adet forum, panel ve konferans
►230 Konuşmacı


Genel tanıtım broşürüne ulaşmak için tıklayın.
Kaynak : CebitBilişim

Osman Kemal Dağ Osman Kemal Dağ Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder YazdırANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.