elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

YAZARIN TÜM MAKALELERİ Yunus Özkaya

Gördüklerinize İnanın | Google Cardboard

Gördüklerinize İnanın | Google Cardboard Sanal gerçeklik gözlükleri oldukça ilgi uyandırıyor. Google, hem mobil uygulama desteği hem de ucuz sanal gerçeklik gözlüğü konusunda desteğini esirgemiyor. Sanal gerçeklik gözlükleri hakkındaki tüm detaylar yazımızda.

devam >>
EPDK Enerji Uzman Yardımcısı Alımı Yapacak

EPDK Enerji Uzman Yardımcısı Alımı Yapacak Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu 35 adet enerji uzman yardımcısı kadrosu açtığını geçtiğimiz günlerde duyurdu. Başvuru şartları, sınav bilgileri ve diğer tüm detaylar haberimizde.

devam >>
Gelecekteki Kulaklıklara Merhaba Deyin | BATBAND

Gelecekteki Kulaklıklara Merhaba Deyin | BATBAND Günlük hayatımızda vazgeçilmezlerimizden olan kulaklıklar her geçen gün yeni bir yenilikle karşımıza çıkıyor. Kablolu ve kablosuz modellerinden sonra bu sefer nasıl bir model ile karşı karşıyayız. Detaylar haberimizde.

devam >>
Akıllı Bomba Kitleri | Yerli Teknolojiler

Akıllı Bomba Kitleri | Yerli Teknolojiler TÜBİTAK'ın uzun araştırmaları sonucu geliştirilen akıllı bomba kitleri sayesinde savunma sanayisinde bir adım öne çıktık. TÜBİTAK ve ASELSAN işbirliğiyle yapılan akıllı bomba kitleri hakkında detaylı bilgiler yazımızda.

devam >>
MAKİNİSTANBUL 1-2-3 Nisan'da Genç Mühendisleri İTÜ'ye Bekliyor

MAKİNİSTANBUL 1-2-3 Nisan'da Genç Mühendisleri İTÜ'ye Bekliyor MAKİNİSTANBUL, bir mesleki gelişim organizasyonudur. Bu sene kaç firmalar katılacak? Bu sene katılımcıları neler bekliyor? Hangi firmalar katılım sağlayacak? İTÜ de gerçekleştirilen en büyük öğrenci organizasyonuna sizlerde davetlisiniz.

devam >>
Android Geliştirici Günleri 2015

Android Geliştirici Günleri 2015 Android Geliştirici Günleri bir açık konferanstır. Konuşmacı veya katılımcı olarak etkinlikte nasıl yer alınabilir? Hangi gruplar etkinliği destekliyor? Destekçi olmak için neler yapmak gerekli? Mobil, yazılım, sunucu ve web alanlarındaki gelişmeler ve il...

devam >>
Mobil Dünya Kongresi 2015 de Neler Yaşandı

Mobil Dünya Kongresi 2015 de Neler Yaşandı 2-5 Mart 2015 de Barselona da gerçekleşen kongrede hangi önemli cihazlar tanıtıldı? Mobil dünya kongresinde neler yaşandı? Hangi firmalar katıldı? Ne gibi yeniliklerle karşı karşıyayız? İlk defa görücüye çıkan cihazlarla dev firmalar kongreye damga vurdu...

devam >>
20. Küresel Mobil Ödülleri Sahiplerini Buldu

20. Küresel Mobil Ödülleri Sahiplerini Buldu Mobil Dünya Ödülleri, Mobil Dünya Kongresi'nin tamamlanmasıyla sahiplerini buldu. Hangi cihazlar ödüle layık görüldü? Yılın en iyi uygulamaları hangileri oldu? Kazananlarla ilgili tüm bilgiler haberimizde.

devam >>
Ütopya'ya Yolculuk | HTC

Ütopya'ya Yolculuk | HTC Mobil Dünya Kongresi'nde HTC'nin cihaz lansmanı etkinliğinde hangi cihazlar tanıtıldı? HTC hangi yeniliklerle yeni pazarlara açılacak? MWC 2015 de başka neler yaşandı? Tüm detaylar haberimizde.

devam >>
Kağıttan Elektrik Enerjisine | Paper Generators

Kağıttan Elektrik Enerjisine | Paper Generators Çocuklar için elektriği eğlenceli yollarla öğretilmesini amaç edinen Disney, Paper Generators adında bir çalışma başlatır. Bu çalışma sonucunda çocuklar farklı hareketlerle elektrik enerjisi üretmektedir. Detaylar haberimizde.

devam >>
Toplam 16 içerik bulundu. Görüntülenen 1 - 10
1 2