elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Pelsan Aydınlatma Kocaeli Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümünü Ağırladı

Üniversite - Sanayi işbirliği konusunda sektörün öncü firmalarından PELSAN AYDINLATMA Kocaeli Üniversitesi Elektrik Mühendisliği öğretim üyelerini üretim tesislerinde ağırladı.A- A+
10.02.2013 tarihli yazı 12191 kez okunmuştur.
Elektrikport' un geleneksel hale getirdiği Sinerji Buluşmalarının 7. ' sine de ev sahipliği yapan Pelsan Aydınlatma ; 30 Ocak 2013 tarihinde yapılan buluşmaya Yönetim Kurulu Başkanı Reşit GÖĞÜŞ, Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Yurdem GÖĞÜŞ ÇORUHLU ile birlikte Pelsan Aydınlatma’nın Üniversite İlişkilerinden sorumlu komisyon üyeleri ile Kocaeli Üniversitesinden 8 Öğretim Görevlisi ile bir araya geldiler.

Aydınlatma sektörünün Türkiye’deki önemli temsilcilerinden biri olan Pelsan Aydınlatma yöneticileri ile Kocaeli Üniversitesi Öğretim Görevlilerinde Prof. Dr. Bekir ÇAKIR, Yrd. Doç. Dr. M. Zeki BİLGİN, Doç. Dr. Bora ALBOYACI, Yrd. Doç. Dr. Canan PERDAHÇI, Yrd. Doç. Dr. Tarık ERFİDAN, Yrd. Doç Dr. Nuran YÖRÜKEREN ve Arş. Görevlisi İbrahim G. TEKDEMİR' i Pelsan’ın merkez binasında ağırladı.


 

Kocaeli Üniversite Elektrik Mühendisliği Bölümü bünyesinde barındırdığı Aydınlatma laboratuvar ile sektöre önemli alanında yetkin mühendisler yetiştirmektedir.

Pelsan Aydınlatma  üniversite ilişkilerine büyük önem vererek gerek laboratuvar gerekse staj imkanlarıyla sektörde çalışacak öğrencilere büyük avantajlar sağlamaktadır.

Elektrikport olarak düzenlemiş olduğumuz bilgi yarışmasında dereceye giren yarışmacılara staj imkanı sağlamış ve aydınlatma sektörünü merkezinden öğrenmek isteyen öğrencilere büyük imkan sağlamış,  Aralık ayı birincisine de başarısından dolayı IPAD' ödülünü vermiştir.
 

Cumali ÖZEL Cumali ÖZEL Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder YazdırAktif etkinlik bulunmamaktadır.