elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Kampüste Sektörel Bakış
(7-8-9 Mayıs 2013) |
IEEE KSÜ

7-8-9 Mayıs 2013 tarihleri arasında; alanlarında öncü firmaların katılımlarıyla sektörler mercek altına alınacak. Aynı zamanda üniversite dönemin de kariyerin başlangıç adımlarına ışık tutacak olan ''Kampüste Sektörel Bakış'' adlı etkinliğin üçüncüsünü Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinde gerçekleştirilecek.A- A+
06.05.2013 tarihli yazı 11766 kez okunmuştur.
Etkinliğin amacı; Otomotiv, Bilişim, Elektronik ve Enerji sektörleri üzerine gerçekleşecek oturumlarla sektörleri daha yakından tanıyarak bu alanlarda daha bilinçli bireylerin yetişmesini sağlamak ve aynı zamanda üniversite yıllarında kariyer için atılabilecek adımları uzman kişilerle irdeleyerek bu konuda üniversite öğrencilerinin bilinçli bir şekilde hareket etmesini sağlamaktır.

Etkinliğe T.C. Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı, ABB, Teknokent, Pelsan, Elektrik Mühendisleri Odası, AKEDAŞ, SOLARTÜRK, MİM Yazılım, IBM, TAI, CISCO, SecretCv, Gittigidiyor.com, Kariyer.Net, MarkoKobi, Duube.com gibi birbirinden değerli katılımcıların birbirinden önemli sunumlarıyla katılacakları etkinlik, kesinlikle kaçırılmaması gereken bir etkinliğe benziyor.
 

Etkinliğin Basın Sponsoru: ''Elektrik Port''


Etkinlik boyunca twitter üzerinden kullanılacak hashtag: #KSB3

Çağdaş Ozan Pamuk Çağdaş Ozan Pamuk Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder YazdırAktif etkinlik bulunmamaktadır.