elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

İTÜ IEEE Communications Week #3 |
10 - 14 Aralık

İTÜ IEEE' nin düzenleyecek olduğu; Communications Week içeriğinde telekomünikasyon alanında en yeni teknolojileri ve çalışma alanlarına ilişkin seminerler, eğitimler ve teknik geziler olan haberleşme sektöründe yapılan tek öğrenci etkinliğidir.A- A+
05.12.2012 tarihli yazı 9416 kez okunmuştur.
 
İTÜ IEEE Communications Society, Türkiye’de haberleşme mühendisliği ve teknolojilerine ilgi duyan üniversite öğrencilerinde bilinç oluşturmak ve bu amaçla yapılacak çalışmalarda öncü kurum olmak adına İTÜ öğrencilerinin oluşturduğu bir öğrenci topluluğudur.

Communications Week içeriğinde telekomünikasyon alanında en yeni teknolojileri ve çalışma alanlarına ilişkin seminerler, eğitimler ve teknik geziler olan haberleşme sektöründe yapılan tek öğrenci etkinliğidir. Ayrıca akademik düşünen öğrencilere önemli profesörlerle sohbet etme imkanı sunuyor. Bu yıl 10-14 Aralık 2012 tarihleri arasında üçüncüsünü düzenleyeceğimiz Communications Week etkinliğimizin ana teması “Next Generation Technologies”dir.

İTÜ IEEE ComSoc olarak bu kongre dizisinin en önemli kazanımlarından birisinin farklı üniversite öğrencilerinin birbirlerini tanımaları ve ilgilenilen alanlarda yapılan çalışmalardan haberdar olmalarını sağlayacak bir bilgi paylaşım ortamının oluşturulması olduğuna inanıyoruz.Communications Week#3 Programı

10 Aralık Pazartesi

12:30 – 13:30 Ipv6 ve Eduroam Semineri
 

11 Aralık Salı

12:30 – 13:30 Veri Depolama ve Yönetimi Semineri
14:00 – 15:30 GNS3 Eğitimi
 

12 Aralık Çarşamba

13 Aralık Perşembe

12:30 – 13:30 Bulut Bilişim
 

14 Aralık Cuma

08:30 – 16:30 Superonline Teknik Gezisi
12:30 – 13:30 Semantic Web Semineri


Programımızdaki seminerler şehir dışından gelemeyecek arkadaşlarımız için ayrıca resmi sitemizden canlı olarak yayınlanacaktır.


Etkinlikler hakkında detaylı bilgileri comweek.ituieee.com sitemizden öğrenebilirsiniz.


Etkinliğin Facebook sayfası: facebook.com/comweek/events


Etkinliklerimizi ComWeek süresince Twitterdan #comweek hashtag'iyle takip edebilirsiniz.


Çağdaş Ozan Pamuk Çağdaş Ozan Pamuk Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder YazdırAktif etkinlik bulunmamaktadır.