elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

III. RFID Uygulamaları Sempozyumu

İTÜ RFID Araştırma ve Test Merkezi tarafından düzenlenen III. RFID Uygulamaları Sempozyumu, "RFID ve Güvenlik" ana teması ile gerçekleşecek.A- A+
12.05.2010 tarihli yazı 3221 kez okunmuştur.

TÜBİTAK UEKAE ana sponsorluğunda düzenlenecek olan sempozyum boyunca akademisyenler, uzmanlar ve firma temsilcileri RFID uygulamaları, güvenlik ve gizlilik konuları ile ilgili sunumlar yapacak. Gün sonunda gerçekleştirilecek "RFID Uygulamalarında Yeni Trendler" başlıklı panel oturumunda ise teknoloji ile ilgili son gelişmeler, yenilikler ve çözümler ele alınacak ve katılımcıların soruları cevaplanacak.

Sempozyuma Siemens, Eczacıbaşı E-kart, Avery Dennison Paxar, SmartSoft, NXP Semiconductors, UDEA gibi konusunda uzman firmalar destek vermektedir. Sempozyum ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.rfid.itu.edu.tr/sempozyum adresinden ulaşılabilir.

İTÜ RFID ARAŞTIRMA VE TEST MERKEZİ: 2006 yılında İTÜ İşletme Fakültesi'ne bağlı olarak kurulmuş olan İTÜ RFID Araştırma ve Test Merkezi'nin misyonu RFID teknolojisinin lojistik ve üretim başta olmak üzere iş süreçlerindeki kullanımını ve etkilerini araştırmak, bu teknoloji kapsamında yeni ürün ve sistemler geliştirmek, Türkiye'deki sanayi ve hizmet sektörünü bu konuda bilinçlendirmektir.


Aktif etkinlik bulunmamaktadır.