elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Geleceğine Yön Ver' 2 |
Fırat IEEE

Fırat IEEE Öğrenci Kolu tarafından düzenlenen bu yıl 2.si yapılacak olan Geleceğine Yön Ver etkinliği 26-27-28 Mart 2013 tarihlerinde Fırat Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek.A- A+
26.03.2013 tarihli yazı 9534 kez okunmuştur.
Etkinlik üniversite öğrencilerinin, kariyer planlarına yön vermeyi amaçlayan ve birçok alana hitap eden zengin içeriğiyle kişisel gelişimlerine katkıda bulunmalarını sağlayan bir kariyer etkinliğidir. Geleceğine Yön Ver etkinliğinin içeriği, kampüsün nabzı tutularak, öğrencilerin merak ettikleri konular ile akıllarında oluşan sorular doğrultusunda oluşturulmuştur. Odak noktasında öğrencilerin bulunduğu etkinliğimize Türkiye’nin dört bir yanından farklı üniversitelerden birçok üniversite öğrencisi katılacaktır.
 
 

Basın Sponsoru: "Elektrik Port "

Geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen etkinlikte 2 günün sonunda 1279 kayıtlı katılımcıya ulaşmıştır. 70 kişilik organizasyon ekibiyle gerçekleştirilen etkinlik Fırat Üniversitesinin en büyük öğrenci kulübü etkinliğidir.  Bu sene de, IBM, Microsoft, Yandex, Kariyer.net , Citroen, Garanti Bankası, KOSGEB, Enis Timuçin, Ahmet Çağlayan, Dinçer Karaca, Semih Saygıner ve Tuğba Özdenal gibi alanında uzman şirket ve kişiler etkinliğin katılımcıları arasında.
 
Etkinliğin ilk amacı olarak, farklı bölümlerden kendini geliştirmek isteyen her öğrencinin etkinlikten yararlı bilgi ve yetenek kazanarak ayrılması belirlenmiştir. Bu nedenle gerçekleşecek oturumların yanında, etkinlik aralarında da öğrencilerin şirket yöneticileriyle birebir konuşabilmeleri, beklentilerini ve düşüncelerini aktarabilmeleri için önemli bir fırsat sağlanmış olacaktır.
 

#gelecegineyonver Diyerek Takipte Kalın !

gelecegineyonver.com | firatieee.org | facebook.com/firatieee 

 

Facebook Event: https://facebook.com/events/431571540257261


Çağdaş Ozan Pamuk Çağdaş Ozan Pamuk Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder YazdırAktif etkinlik bulunmamaktadır.