elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

9. Kariyer Günleri |
Kariyer Zincirinin En Güçlü Halkası

Gazi Üniversitesi Endüstri Topluluğu'nun 9.sunu düzenleyeceği Kariyer Günleri, öğrencilerin geleceğine ışık tutmak ve onların firmaları yakından tanımasını sağlamak amacıyla düzenlediği ulusal çapta bir organizasyondur. Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Akademi salonunda 16-17 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek olan Kariyer Günlerine fakülte öğrencileri dışında da katılmak isteyen herkese açık olacak.A- A+
05.12.2014 tarihli yazı 8608 kez okunmuştur.
Gazi Üniversitesi Endüstri Topluluğu'nun 9.sunu düzenleyeceği Kariyer Günleri, öğrencilerin geleceğine ışık tutmak ve onların firmaları yakından tanımasını sağlamak amacıyla düzenlediği ulusal çapta bir organizasyondur. Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Akademi salonunda 16-17 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek olan Kariyer Günlerine fakülte öğrencileri dışında da katılmak isteyen herkese açık olacak.
 

Kariyer Zincirinin En Güçlü Halkası

Gazi Endüstri Topluluğu'nun 9.sunu düzenleyeceği Kariyer Günleri, öğrencilerin geleceğine ışık tutmak ve onların firmaları yakından tanımasını sağlamak amacıyla düzenlediği ulusal çapta bir organizasyondur.

GaziENT'nin aynı zamanda en büyük organizasyonlarından biri olan Kariyer Günleri'nde öğrenciler, kendilerini iş hayatında bekleyen zorluklar hakkında bilgi sahibi olurken, firmalar da bünyesine stajyer katma fırsatı bulacaktır.

 
İlginizi Çekebilir: Nasıl Daha Verimli Oluruz ?


Sektörün lider firmalarının yanı sıra eğlenceli sosyal oturumlarla ilerleyecek olan Kariyer Günleri,16-17 Aralık 2014 Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Akademi Salonunda olacak.
 

 
Kaynak
►Gazi Üniversitesi Endüstri Topluluğu
Doğukan KAYGUSUZ Doğukan KAYGUSUZ Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder YazdırAktif etkinlik bulunmamaktadır.